Regaib Kandili Sözleri

iyi sözler

Updated on:

regaip kandili sozleri

REGAİP KANDİLİ SÖZLERİ

Regaib Kandili Sözleri, 2020 Regaib Kandili Mesajları, Yeni Regaip Kandili Sözleri : Ey gecenin sahibi.. Nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle ört. (Amin) Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun. Tüm İslam aleminin Regaip Kandili’nin mübarek, dualarının kabul olması dileğiyle… Tüm islam aleminin Regaip kandili kutlu olsun nice kandillere inşallah.

Mübarek 3 ayların başlangıcı olan Regaip Kandilimiz mübarek olsun. Regaip Kandilimiz mübarek olsun. Aileniz ve sevdiklerinizle nice kandiller yaşamanız dileğiyle. Manevi duygularımızın kuvvetlendiği mübarek Mevlid Kandilimizi en kalbi duygularımla kutlar, gecemizin ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini cenab-ı Allahtan niyaz ederim. Regaib kandilinizi kutlar, milletimiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını cenab-ı Haktan niyaz ederim. “Regaip Kandili”nizi tebrik ile akıl ve bilimi kullanarak ilerlemeyi, sağlık, mutluluk ve başarılar dolu nice kandiller idrak etmenizi Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

Regaip Kandili”nizi tebrik ederim. Kandilin Türk-İslam Alemi’ne hayırlı neticelere vesile olmasını; aile, akraba, dost ve yakınlarınızla sağlık, mutluluk ve başarılar dolu nice kandiller idrak etmenizi Yüce Mevla’dan niyaz ederim. Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle Regaib Kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim. Mübarek Regaip kandilinizi kutlar. Hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu mübarek gecenin İslam Alemi’nin birliği, dirliği ve beraberliğine; insanlığın selameti, huzuru, barışı ve mutluluğuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Regaib Kandili’nizi kutluyorum. Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Kandilimiz mübarek olsun. Üç Aylarımız ve Regaip Kandilimiz mübarek olsun, Allah hayırlara vesile kılsın…

Regaib Kandili Sözleri

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Regaip Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle… Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle… Hayırlı Kandiller. Mübarek Regaip Kandilinin, Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim. Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle. ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Regaip kandilini kutlarım, Allah’a emanet olun. 

Bu gece Regaip gecesi, dua edelim. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız af olsun. Hayırlı kandiller. Regaip kandilinizi tebrik eder. Cenab-ı Allah (c.c.)’tan tüm insanlık alemine hayırlar getirmesini dilerim. Bu mübarek gecede, dua ikliminde, rahmet yağmurlarıyla sağanak sağanak ıslanmak dileğiyle… Hayırlı kandiller. Mübarek kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun. Mübarek kandilinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Sevdiklerini ara, kaybettiysen git bul, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet. Çünkü bugün kandil. Kandiliniz mübarek olsun. Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın âminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. İyi Kandiller. Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır kandiliniz mübarek olsun. 

REGAİP KANDİLİ MESAJLARI VE KUTLAMA SÖZLERİ

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere… Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun. Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandilin mübarek olsun. Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir.

Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk Kandil gecesidir. Hayırlı olsun. Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun. Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun. Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaip kandiliniz mübarek olsun. Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır.

En Güzel Regaib Kandili Sözleri

Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı Kandiller. Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Regaip kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Regaib Kandiliniz hayırlı olsun. Her keder bir kader ile takdir edilir. Ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile Regaip kandilinizi kutlarım…

Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Hayırlı kandiller… Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım. Cennete çok ağaç dikin. Çünkü onun suyu tatlı, toprağı güzeldir. Yani verimi çoktur. Çok sevap meyvesi alınır. Cennetin ağaçlarından biri olan La Havle ve La Kuvvete İlla Billah cümlesini çok söyleyin. Hadis( Taberani) Hayırlı kandiller… Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun! 

Regaip Kandili mesajları, her yıl olduğu gibi yine en özel seçenekler ile iyisozler.com’da. En güzel, kısa, uzun ve resimli kandil mesajları ile büyüklerinizi hatırlayıp, sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Yorum yapın