Sevgiliye Sevgi Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Sevgiliye Sevgi Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye uzun sevgi mesajları, sevgiliye sevgi mesajları, sevgiliye sevgi dolu mesajlar, sevgiliye sevgi sözleri, sevgiliye sevgi sözcükleri, en iyi sevgili sözleri, güzel sözler sevgiliye romantik, romantik sözler sevgiliye

Güzel sözler ve güzel mesajların yer aldığı bu güzel sözler sitesinde sizler için en güzel sevgiliye sevgi mesajlarını hazır ettik.  Bu sayfada yer alan bu mesajları kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne istersen onu yap.

SEVGİLİYE GÜZEL SEVGİ MESAJLARI

Manşet: Aşk bir orduya meydan okurken, bir kişiye esir düşmektir.

Aşkın içinde aşk var kalbimin içinde sen.

Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil aşktır.

Sen benim şu yalan dünyada tek gerçeğimsin.

Allah’ım bir kulunu çok sevdim bana onu bir ömürlük ver.

Öğrendik ki her yarayı saran zaman değil sevgidir.

Tek ihtiyacım ne biliyor musun? Sadece birazcık sen, beni birazcık sev.

Seni sen olduğum için değil sende beni bulduğum için seviyorum.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sana onuncu köyden sesleniyorum, seni seviyorum.

Herkesten kıskanacak kadar değil, herkesi kıskandıracak kadar sev.

Eğer bir gün mezarımın başına gelirsen sana kefenimin bir parçasını uzatacağım. Açtığında ise bir gül ve de bir not seni hala unutmadım.

Bir hasret kadar uzak olsan da bir nefes kadar yakınsın yüreğime ömrüme ömür katan yârim.

Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmurlar kadar bol olsun, o kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk mutluluğu arayan mutsuzların umudu olsun.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım.

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgâra yaz estikçe uzaklara götürsün, sevgimi kalbime yaz öldüğünde seninle gömülsün.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek gerçek lerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Sevmek ellerini tuttuğumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa, seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum hayatım.

Bulutların maviliğini ellerine. Yıldızların parlaklığını gözlerine. Sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin aşkım?

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Aşk tatlı bir rüya ufak bir dünya. Gözlerde başlar, kalplerde yaşar. Aşk şiiri gibi güzel, film gibi geçer. Bir rüzgâr gibi eser masal gibi biter.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi, bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin, uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Hani kardelen çiçeği göğe açık olur da kafasını karın altından çıkarır ya zemheri yüreğim yüreğine der ki kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma.

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. Bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz.

Sevgi inançlar uğruna savaşmaktır; sevgi sevdiğin her şeyi geleceğe taşımaktır. Sevgi ne yerde, ne de gökte. Sevgi küçücük bu yürekte senin için atmaktadır.

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.

Hayat demek mücadele demektir en güzel duygu yalansız sevmektir. Sevgine gözyaşlarını feda etmek tir. Asıl marifet görmesen de sevdiğini yüreğinde bilmektir.

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de iyisozler.com sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Sen yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın. Beni yakan ilk güneş, yüreğimi titreten son rüzgârsın. Sen beni ağlatan ilk sevdam, unutamayacağım son insansın.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşamadığım günlerimin sevgisine doyamadığım aksam gözlümsün. İnsanları tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Bir gün seni ne kadar sevdiğimi merak edersen, yağmurlu bir havada dışarı çık tutabildiğin damlalar senin bana olan sevgin, tutamadıkların ama benim sana olan sevgim.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Bu Yazı Güzel Mesajlar Kategorisi İçin Üretilmiştir

Yorum yapın