Hastaya Güzel Sözler

Updated on:

Hastaya Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Hastaya Güzel Sözler Kısa, Hastaya Söylenecek Güzel Sözler, Hastaya Yazılan Güzel Sözler, Hastalar İçin Güzel Sözler, Kanserli Hastaya Güzel Sözler, Hastaya Güzel Sözler Facebook Hastaya Güzel Sözler İnstagram, Hastaya Güzel Sözler Facebook, Hastaya Güzel Sözler Whatsapp

Bu güzel sayfada sizler için hastaya söylenecek en güzel sözleri hazırladık. Sayfadaki hastaya moral olacak güzel sözleri facebook, twitter ve hatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

HASTAYA GÜZEL MORAL SÖZLERİ

Manşet: Şifayı ve sabrı veren Allah’tır. Yüce Mevla’dan umudunu kesme, asla isyan etme. Geçmiş olsun.

Allah sana acil ve kalıcı şifalar versin.

Geçmiş olsun güzelim ne oldu mikroplarda benim gibi sana mı aşık oldu?

Hastalık zamanında sabır edesin ki, sağlığın kıymetini anlayasın.

Eş-Şafi sana şifaların en güçlüsünü ve en kapsayıcısını en acil tarafından lütfetsin.

Hastalığa iyi tarafından bakarsan, yoğun iş temposunun zorunlu dinlenmesidir.

Sen hastalanıyorsun bizde senin gibi üzülüyoruz ve en önemlisi bizi sensiz bırakıyorsun.

Şifayı ve sabrı veren Allah’tır. Yüce Mevla’dan umudunu kesme, asla isyan etme.

Hastalık gelip geçer sıkma canını Allah’ım başka büyük bir dert vermesin. Geçmiş olsun.

Hastalıkta Allah’tandır, şifası da, Allah’ım tez zamanda şifalar versin geçmiş olsun.

Hastalanman bizleri ne kadar üzdüyse, iyileşmen de öylece sevindirecek; sana acil şifalar.

Çabuk iyileş lütfen ve bir an önce aramıza dön, ne olur. Bizler yine seni bekliyoruz.

Bir an önce sağlığına ve aramızdaki yerine tekrar kavuşman dileklerimizle sana geçmiş olsun diyoruz.

En kısa zamanda sağlığına ve neşene tekrar kavuşmanı diliyor ve bunun için Tanrı’ya dua ediyoruz.

Biz seninle iyi günde de, kötü günde de dostuz. Dostum ben her zaman senin yanındayım. Geçmiş olsun.

Kendine çok dikkat etmek hem kendine ve hem bize temel borcundur, sen bizim için çok değerlisin.

Acılar geçer, üzüntüler biter, zor günler böyle birlikte kolayca aşılır arkadaşım. Biz hep seninleyiz geçmiş olsun.

Bu dünyada en güzel ve en önemli şey sağlıktır. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşursun. Geçmiş olsun.

Çabuk iyileş nerde bıraktık ise oradan devam edeceğiz seninle, sen olmadan yaşamanın, nefes almanın bile tadı yok.

Seni hastalığında güzel ama sağlıklı halin çok daha güzel. Tez vakitte iyileşip aramıza dönmen dileğiyle geçmiş olsun.

Ölümden başka vardır her derde deva, Allah’ım sana tez zamanda versin şifa, kaldığımız yerden devam edelim hayata.

Bu hastalık ne sana zarar verecek, ne de güzelliğini etkileyecek, sadece birazcık bizden zaman çalacak. Geçmişler olsun.

En kötü günler bugün gibi olsun. Allah’ım bundan daha kötüsün göstermesin. Tez zamanda şifa bulasın. Geçmiş olsun.

Tez dört bir yana haberler gönderile, bütün hekimler hemen buraya gele, bu mesajı okuyan güzeli hemen iyileştire.

Hayata hasta iken daha fazla güleceksin ki hastalık seni yenemeyeceğini anlasın. Anlasın ki seni terkedip arkasına bakmadan gitsin.

Dualarım senin için, senin iyileşmen için. Umudunu hiç yitirmeden sabır et. Sende ellerini aç Rabbimize dua et.

Hadi iyileş bir an önce aramıza dön. Senden sonra neler oldu neler bir bilsen. Sen gel hemen dedikodu kazanını kaynatalım. Geçmiş olsun.

İyi ve sağlıklı olduğumuz günleri, zaman, bizden alsa da ara ara, daha iyi ve daha sağlıklı günler bekliyor kaderimizde bizi. Geçmiş olsun.

Bir dağın başını kapatan karın hükmü güneş çıkana kadardır. Sen tanıdığım en güçlü insansın, inanıyorum ki bunu da yeneceksin. Geçmiş olsun.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu sıkıntılar buda geçecek de geç ve hayata inat tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler.

Senden iyi bir haber almak bizi çok sevindirdi. İnşallah her şey bundan sonra çok daha güzel olacak. Artık senin iyileşip aramıza dönmeni dört gözle bekliyoruz.

Güneşi kıskandıran gözlerindeki o ışıltının yeniden parlayacağı, yeniden hayat dolu yaşamına kaldığın yerden devam edeceğine canı gönülden inanıyoruz.

Bu küçücük mikrop kocaman dev gibi adamı nasıl böyle yataklara düşürür çok şaşırdım. Hadi sen güçlü birisin ne zorlukları yendin bunu mu yenemeyeceksin. Geçmiş olsun.

Canım arkadaşım çok büyük geçmiş olsun. Duyunca çok üzüldüm arayamadım müsait olmayabilirsin diye sana bu mesajı gönderiyorum. Tekrar büyük geçmiş olsun.

En içten mesajı ve en hakiki sevgiyi ve en sıcak özlemleri sana gönderiyorum. Gelecek günler geçmiş zamanlardan kat kat güzel olsun. Dua ediyoruz bunun için de. Geçmiş olsun.

Acılar biter ve kapanır ya yaralar; hastalıklar da geçer gider ve başlar yine sağlıklı ve mutlu günler. Geçmiş olsun bir tanem, acil şifalar diliyorum Allah’tan senin için.

Nasıl ki en uzun gecenin bile aydınlık bir sabahı vardır. Senin içinde öyle olacak kardeşim bu sıkıntılarının ardından güzel günler gelecek. Allah dayanma gücü ve sabır versin.

Geçmiş olsun dileklerimizle birlikte en kısa zamanda aramızda olman anlamındaki isteğimizi de sana iletiyoruz, önemle; Allah, dua ediyoruz ki, hemen şifa versin sana.

Kaza da Allah’tandır, belada Allah’tandır, hastalıkta Allah’tandır.  Hastalığı veren Allah şifasını da verir. Belki de senin sınavında hastalıkladır arkadaşım. Allah’ım hastalığının şifasını versin geçmiş olsun.

En içten mesajı ve en hakiki sevgiyi ve en sıcak özlemleri sana gönderiyorum. Gelecek günler geçmiş zamanlardan kat kat güzel olsun. Dua ediyoruz bunun için de. Geçmiş olsun.

Her zaman odamda resmin ve kalbimde sevgin. Ne ani hastalıklar değiştirir bunu ve ne de başka mutsuzluklar. Değerin ve sevgin bütün her şeyi aşacak denli büyüktür sevgilim. Sana geçmiş olsun.

Hastalık senden başka sığınacak beden bulamamış mı, toplasın virüslerini alsın başını gitsin, kendine hasta edecek başka birini seçsin, benim bir tanemi rahat bıraksın. Geçmiş olsun bir tanem.

Yaşam oyununun değişik sahneleridir bazen iyisozler.com sağlıklı ve bazen de hastalıklı günlerimiz. Ama oyun sürer ve sonraki sahneler öncekileri unutturur. Gelecek sağlıklı ve sevinçli günlerin sana da aynı sürprizi yapacak. Şimdiden geçmiş olsun sana.

Canım arkadaşım, umarım şu an daha iyisindir ve her geçen dakika daha da sağlıklı ve sevinçli olursun. Geçmişten daha da güzel günlerde seninle olmak bizim için de sonsuz sevinç mevsimleri olacaktır. Geçmiş olsun sana.

Hem arkadaşınım hem dostun. Hem hem sevgiliyiz biz hem çılgın birer âşık bize. Bu sözcüklerin ifade ettiği bu duygu ve düşüncelerin her biri madem bunca değerli bize, sakın gecikme iyileşmekte, duadayım, bekliyorum. Geçmiş olsun canım.

Geçmiş olsun meleğim. Bu günler de geçip gidecek ve sen yine gülüp oynayacaksın. Ve biz yine birlikte olacağız. Hayatın bütün renklerini biliyor ve en çok sevdiğimiz tonları yine bekliyoruz birlikte. Geçmiş olsun sevgilim.

Bu Yazı Güzel Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın