Yıldönümü Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Yıldönümü Mesajları

Sayfa Konusu: Yıldönümü Mesajları Kısa, Yıldönümü Mesajları Uzun, Yıldönümü Mesajları Facebook, Yıldönümü Kutlama Mesajları, Sevgiliye Yıldönümü Mesajları, Eşe Yıldönümü Mesajları

Bu güzel sayfamızda sizler için en güzel yıldönümü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki etkileyici yıldönümü mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

En İyi Söz: Ne mutlu bize ki; hala göz göze geldiğimiz zaman, birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz. Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek.

Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Yıldönümümüz kutlu olsun canım karıcım.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum yıldönümümüz kutlu olsun canım.

İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Birleştirdiğimiz ellerimiz ve yüreğimiz asla ayrılmasın. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seninle birlikte var olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Nice sonsuzluklara sevgilim.

Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun güzelliğim.

Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte sevgilim.

Kalbimi yalnız sana verdim. Yalnız sana ait bütün sevgim. Bir ömür boyunca sonsuz bir birlikteliğe yürüyelim.

Ne mutlu bize ki; hala göz göze geldiğimiz zaman, birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz. Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Sanma ki unuttum, her sene bugün bizim yeniden doğuşumuz seni canımdan çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Sana çok daha yakının, kalbinin her atışında ben varım. İçine işlemenin verdiği sevinç beni hayata bağlıyor. Yıllarımız hiç bitmesin bir tanem.

Sana en güzel şarkıyı söylemek isterdim, ancak duyduğum en güzel şarkı senin eşsizliğin. Yıllarımız tükenmesin, hiç bitmesin sevgilim.

Sen bana koşarken ben de sana doğru koşmuştum. Bu hayat için birbirimize koşmaktan hiç yorulmadık. Yorulmayacağız da. Nice yıldönümlerimiz olsun bir tanem.

Bana sarıldığın zamanlar sanki yeniden doğuyorum senin aşkından. Senin aşkın beni canlı tutuyor sevgilim. Hep canlı kalalım senelerimiz boyunca.

Yazılan en güzel şiir olarak kalbimde yankı bulur senin ismin. En güzel şiirim, en güzel şairim sensin benim. Hiç bitmeyecek sonsuz bir zaman istiyorum sadece.

Gözlerine her baktığımda içimi titrettiğin o gün geliyor aklıma ve ben yine sana bir kez daha aşık oluyorum bir tanem, yıldönümümüz kutlu olsun.

Bütün dünya buz tutsa dahi benim yüreğim alev alev ısıtacaktır her yeri. Sana olan aşkımın sınırı olması imkansız! Sınırsızca seviyorum seni sevgilim. Nice beraber yıllara.

Ne hoş gelmişsin ömrüme, öyle bir hoş ki anlatamam. Dertlerimin boğulduğu bir aşk pınarı bağışladın ömrüme. Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Her gün daha çok seviyorum seni. Her gün daha çok bağlanıyorum sana. Bütün bir ömrü uğruna feda etmekten çekinmiyorum. Seninle bir bütün oluyorum. Nice yıldönümlerimiz olsun bir tanem.

Sana olan aşkım gökyüzünde var olan yıldızlardan daha fazla ve ayın parlayabildiğinden daha fazla ışık saçmakta. Her senemiz böyle aşk dolu geçsin hayatım yıldönümümüz kutlu olsun.

Nefes alabildiğim her an senin adın yankılanır kulaklarımda. Seninle kurduğumuz hayallerin tamamı gerçekleşiyor ve seninle olmak kadar güzel bir şey yok bu evrende. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Seni ilk gördüğüm zamanı unutmayarak, her gün aynı gözlerle seni izliyorum. Ömrüm boyunca da o gözlerle sana bakmaya devam edeceğim. Seni seviyorum, yıldönümümüz mutlu olsun.

Şu hayatımda verip verebileceğim en doğru karar, sana evet demem oldu. İyi ki o evet çıkmış dudaklarımdan senin kalbine doğru. Seni her şeyden çok seviyorum bir tanem. Mutlu yıllarımız olsun.

Seni sevmenin verdiği gücü içimde taşıyorum. Senin sevgin beni anlamlı kılıyor. Dünyanın en güzel gözlerine sonsuza kadar bakmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seni tanıdığım gün başlamıştı her şey. Engellenemez bir şeydi bu. Sanki yüreğim senin gelmeni bekliyor gibiydi. Bugün de aynı hisleri yaşıyorum. Her gün yeniden gel bana, her sene olacağı gibi.

O kadar işlemişsin ki içime, senin sevgin her daim bu yürekte. Yıllarımız beraber geçsin. Zorlukları beraber aşalım. Beraber ağlayalım, beraber gülelim. Yıldönümlerimizi beraber geçirelim.

Sonsuz bir ışık oldun dünyama. Aydınlattın beni aşkınla, fikirlerinle ve varlığınla. Beni ben yapan sen oldun sevgilim. Sana her şeyimi borçlu hissediyorum. Bir ömür seninle olmak istiyorum. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun.

Sen ayın kıskandığı güzel, ey gönlümün sultanı biricik yarim. Sol yanım, umudum, her şeyim. Yarınlar hep bizim olsun ve her sene birlikte aynı günü hatırlamak dileği ile yıldönümümüz kutlu olsun.

Devrik cümlelere inat, seni her geçen gün daha çok seviyorum. Her yıl bugün bir senemizin daha dolması hem mutluluk hem de korku besliyor içimde. Yaşlanmak ve ömrümde kokunu almaktan daha da uzaklaşmak gibi. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Kalbime kilit vuran ey güzel, senin geçen bu ömür her sene daha da güzelleşmekte. Kokunun bekçisi, gözlerinin esiriyim. Ölüm anıma kadar gözlerime aynı sevgiyle bak sevgili, ben senin eserinim. Yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Bir dahaki sefere ne kadar yaşlanacağız bilmiyorum ama umudum ve ümitlerim her zaman seni düşleyecek kadar sevmeye devam edecek. Yanındayken bile seni sevmekten vazgeçmeyeceğim ve hep seninle olacağım. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Yıldızlar kadar uzak olsun bize dertler ve acılar. Bir ömür paylaştığımız bu birlikteliğimizde sevgi sürekli sol yanımızda dursun ve kalbin yalnızca benim için çarpsın. Seni canımdan çok seviyorum aşkım, yıldönümümüz kutlu olsun.

Ne bir parça hüzün kaplasın bizi, nede dertler uğrasın koynumuza. Seninle yaşadığım yıllar boyu hayatımda hep seninle kalmak istiyorum geleceğimde. Ne olur gözlerini hiçbir zaman gözlerimden ayırma. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgili.

Kalbin kalbime emanet ey güzel, korkma. Nicedir sensiz geçmez hiçbir zikrim ve fikrim. Sürekli aklımda ve kalbimde sen varsın. Her dem seninle olmak ister bu ruh, seni çok seviyorum aşkım yıldönümümüz kutlu olsun.

Hala şükür ediyorsam seninle olduğuma bil ki halen senin için çarpıyor bu yürek, tüm özlemlerim ve hasretim sanadır ey sevgili. Zira sensiz geçen her günüm perişan. Bir yıl daha kayıp gitti ellerimizden, seni çok seviyorum bir tanem yıl dönümümüz kutlu olsun.

Takvim yaprağından bir yılın gününü daha düşürdük seninle. Mutlu bir yıl daha geride bırakarak inşa ettiğimiz bu evliliğin yeni yıl temelinde de bir ömür mutluluklar diliyorum her ikimize de. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Sarhoş bir söyleniştir seni seviyorum demeler, fakat ben hep uyak kafayla sevdim seni. Aşkımın yılları tesbih ettiği bu yollarda seninle olmak kadar daha güzel bir şey yok bu dünyada. İyi ki karımsın, iyi ki helalimsin. Seni çok seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.

Nicedir sanadır şiirlerim, ezelden bilmem kendimi seninle buldum sadece. Haykırışlarım sevdama ve sevgime yönelik attığım naralardır. Seni bulduğum her nefeste özlüyorum ilk günkü gibi yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Hayatta zorluklarla karşılaşabiliriz ama bu zorlukların üstünden gelmemizi sağlayacak olan aşkımızıdır. Aşkımızı büyütelim ki, her şeye bir çözüm olalım. Belki ölümsüzlüğün bile çaresini buluruz, belli mi olur. Sevdiğim kadın, yıldönümümüz kutlu olsun.

Gözlerinde kaybolmak ve içerisine hapsolmak en büyük arzum yıllardır. Seneler geçse de üstünden beyazlaşan saçlarımızın inadına halen kalbim seni görünce ilk günkü heyecanla çarpmakta. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Zor durumlara düştüğümde hep seni aklıma getirirdim. Bu zorlukları yenebilmemin tek sebebi senin bana verdiğin enerjiydi sevgilim. Senin sayende tutundum bu yaşama. Senin sayende dünyadaki en huzurlu insanım ayrıca. Nice yıldönümlerimiz olsun.

Artık unutulmayacak anılarımız var evliliğimizin bu senesinde de aynı yıla benzer bir mutluluğun çerçevesinde yer almak istiyorum seninle. İyi ki varsın can özüm, seni canımdan çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Bütün güllere senin adını verdim belki senin kadar güzel kokarlar diye. Bütün ağaçlara senin adını verdim belki senin kadar güzel görünürler diye. Bütün yaşamıma anlamını verdim belki yaşamım hiç bitmez diye. Seni çok seviyorum hayatım. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bu gece dilimden dökülen tüm dualar bir sene sonra yine aynı mutlulukla gözlerine bakmak üzerinedir sevgili. Sen benim ilk aşkım, karım ve yanında olduğum halde bitmeyen özlemimsin. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Gözlerimi gözlerinden çektiğim zaman karanlığın içinde buluyorum kendimi. Yaşamak sadece seninle anlam kazanıyor. Sen olduğun için güzel bütün mevsimler. Sen olduğun için güzel bütün seneler. iyisozler.com Seninle yaşlanmaya devam etmek istiyorum, ömrümüz ne kadar yetiyorsa artık. İyi ki benimlesin, iyi hep varsın aşkım. Nice yıldönümlerine.

Yine gelsem bu dünyaya, yine seni alırdım bu yüreğe. Sensizliği hiç düşünmediğim gibi, sensiz ne yaparım onu da bilmiyorum. Beni senden mahrum bırakma, hep yanımda ol. Senelerce beraber yaşlanalım istiyorum. Bu senemiz gibi.

Yorum yapın