Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

Updated on:

Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

Sayfa İçeriği: Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları Kısa, En Güzel Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları, Arkadaşa Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları, Sevgiliye Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları, Whatsapp Geçmiş Olsun Sözleri Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları İnstagram, Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları Facebook, Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları Whatsapp

Bu sayfada whatsapp ile paylaşabileceğiniz en güzel whatsapp geçmiş olsun mesajlarını hazırladık. Sayfadaki whatsapp geçmiş olsun mesajlarını arkadaşlarınızla, sevgilinizle ve sevdiklerinizle whatsapp, instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınızdan rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

GEÇMİŞ OLSUN WHATSAPP MESAJLARI

Manşet: Bu zor günlerin geçeceğini biliyor, Rabbimden şifa diliyoruz, geçmiş olsun.

Her şeyin başı sağlık, çok geçmiş olsun.

Bir önce aramıza dönem dileğiyle geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun bunu da atlatacaksın.

Zor bir zaman geçirdin ama güzel günler seni bekliyor.

Allah seni bize bağışladı çok geçmiş olsun.

Özledik seni aramızda görmek istiyoruz artık. Geçmiş olsun.

Yakında daha sağlıklı yanımızda olacaksın. Geçmiş olsun.

Sağlığının değerini şimdi daha iyi anlamışsındır herhalde geçmiş olsun.

Bugünlerde geçecek sağlığına kavuşacaksın. Çok geçmiş olsun.

Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz bir tanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

En kısa sürede ayaklanıp yine aramıza dönmen dileğiyle. Canım arkadaşım, geçmiş olsun.

Yaralar geçer acılar geçer günlerde böyle geçecek bir tanem geçmiş olsun.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz.

Bu zor günlerin geçeceğini biliyor, Rabbimden şifa diliyoruz, geçmiş olsun.

Şifa üzerinden eksik olmasın diyor, geçmiş olsun dileklerimizin vuku bulmasını temenni ediyoruz.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız!

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

blank

Derdi veren dermanını da verir demişler. Dualarımız üzerinden hiç eksik olmuyor. Geçmiş olsun.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız! Geçmiş olsun.

Zaman alsa da bazı iyi günlerimizi bizden dünden daha iyi günler bekleyecek kaderimizi geçmiş olsun.

Sağlığa zeval gele ki, sağlığın kıymeti biline. Yaradan hastaya şifa vere ki, sağlık yerine ermeli… Geçmiş olsun.

Hastalığında, sağlığında, mutlulukta, hüzünde hep yanında olduğumu unutma, geçmiş olsun sevgilim.

Hastalanmış olmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar dilerim.

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş olsun diyoruz!

blank

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela. Geçmiş olsun canıma.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

Bu zamanların da geçeceğini biliyoruz. Hastalığını bir an önce geride bırakıp, sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun.

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz geçmiş olsun.

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulmalısın, geçmiş olsun deyip arkana bakmamalısın.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

Sadece sağlığında değil, bu kötü günlerinde de yanındayız. Canım arkadaşım umarım bu son sağlık problemin olur. Geçmiş olsun.

Hastalıkta sağlıkta diyerek evet dedik biz. Seni hem hastalığında hem sağlığında bir ömür boyu seveceğim, geçmiş olsun.

Böyle günlerde sağlığın kıymeti daha da çok anlaşılıyor. Bütün ömrünün sonuna kadar sağlıklı yaşaman dileğiyle, geçmiş olsun.

Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm, her zaman yanındayım bunu unutma, geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Kararan günler bitecek rengarenk günler bizim için gelecek dualarımda eyguzelsozler.com ismin sanadır sadece geçmiş olsun dileklerim.

Umarım iyisindir canım arkadaşım dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak geçmiş olsun.

Uzakta olduğum için ziyaretine gelemiyorum fakat unutma ki sadece bedenim uzakta kalbim hep seninle, en içten geçmiş olsun dileklerimle.

Bu kötü günlerin arkada kalacağı, hep sağlık içinde olacağın zamanlar da gelecek inşallah. Rabbim acil şifa versin, çok geçmiş olsun.

Sağlık elden gidince insan daha çok değerini biliyor. Bu günlerin geride kalmasını diliyor ve bir an önce sağlığına geri kavuşanı bekliyoruz. Geçmiş olsun.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun sen hep bizim yanımızda olacaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak geçmiş olsun!

Sadece cisimle değil, kalbimizle de senin yanındayız. Gözlerindeki ışıltının geri dönmesi için dua ediyoruz hep birlikte, yanındayız. Geçmiş olsun.

Kimse benim samimiyetimi sana gösteremez hiç bir acı benim kadar kolay geçirmeyecek yaralarını ama yine de geçmiş olsun acını paylaşıyorum.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum. Geçmiş olsun.

Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

Ne güzelliğini nede huzurunu bozacak bu zamanlar geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

İlk duyduğumda inanamadım, koşa koşa geldim hastaneye, koşa koşa da buradan çıkalım istiyorum. Geçmiş olsun demek istemiyorum çünkü geçeceğini biliyorum.

Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

Ziyaretine gelemediğim için çok üzgünüm. En kısa sürede ziyaretine geleceğim. Bu zor günlerin üstesinden geleceğini biliyorum, geçmiş olsun. Seni seviyorum.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Üç günlük dünyada beş günlük hastalanıyoruz. Hastalık bu elbet başa gelecek, önemli olan bir arada ve umutlu olmak. Senin için en büyük şifaları istiyoruz Rabbimden.

Güzel günlerin var olduğu gibi kötü günlerin de varlığına şüphemiz yok. Nasıl ki gece yerini güne bırakıyor tıplı böyle hastalık da yerini sağlığa bırakacak. Bütün dualarımız seninle, geçmiş olsun.

Bu zor zamanlarında yanında olamadığım için çok üzgünüm. Uzaktan da olsa senin için bol bol dua ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi de bu kısa mesajın içinde sana gönderiyorum.

Hastalanmışsın çok üzdün beni, iyisozler.com meğer sensizlik ne zormuş şimdi anladım değerini, Rabbim yanımdan eksik etmesin inşallah seni bir an önce eski sağlığına dön yolluyorum sana en içten geçmiş olsun dileklerimi.

Bulamam senin gibi bir dostu asla gözüm hastalanmışsın duydum çok üzüldüm bir an önce sağlığına kavuş Rabbim acil şifalar versin hemen aramıza dön olmasın artık sensiz ne gecem ne gündüzüm.

Apayrıdır senin yerin şu an yanımda olmasan da gelir gözümün önüne her an hayalin Rabbim acil şifalar versin geçmiş olsun kendine çok dikkat et çok önemlisin benim için benim canım sevgilim sen benim bir tanemsin.

Sen benim her zaman dostum arkadaşımsın, günü geldiğinde çok özel sırdaşımsın, geçmiş olsun duydum ki hastalanmışsın acil şifalar diliyorum sen benim kovsan da hiç vazgeçmeyeceğim canım arkadaşımsın.

Bu Yazı Güzel Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın