Sevgiliye Veda Sözleri

Updated on:

Sevgiliye Veda Sözleri

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Veda Sözleri Kısa, Sevgiliye Veda Sözleri Tumblr, Eski Sevgiliye Veda Sözleri, Sevgiliye Veda Mektubu, Hoşça kal Sevgiliye Veda Sözleri Sevgiliye Veda Sözleri İnstagram, Sevgiliye Veda Sözleri Facebook, Sevgiliye Veda Sözleri Whatsapp

Bu güzel sayfada sevgiliye ne güzel veda sözlerini sizler için hazırladık. Sayfamızdaki eski sevgiliye duygusal veda sözlerini instagram ve whatsapp ile ya da diğer sosyal medya hesaplarınızdan rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Sizlerde yorumlarınızla duygularınızı dile getirebilirsiniz.

SEVGİLİYE ANLAMLI VEDA SÖZLERİ

Kaldı senden bize bir gamlı seda… Bir vedadır o seda, sade bir veda! Nihal Atsız

Garip bir veda, boğazım düğüm!

Kadının sessizliği elvedadır. Erkek anlamaz.

O, ellerimi bıraktı, ben her şeyi!

Bazı vedalar hiç edilmedi. Vedasız gitmeyenlere!

Hiçbir şey yolunda gitmezken sen nasıl gittin?

Ezdin kalbimi tek lafınla, elveda oldu bu aşkın sonu da!

Bazen vedalar sevgisizlikten değil, çaresizliktendir.

Hoşça kal neden ayrılır? Zaten içinde yeterince veda yok mu?

Bir vedaya sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım.

Sevgiliye Veda Sözleri

Darağacına gitmek gibiymiş, elveda demeni engelleyememek.

Pencere kapandı ömür sahnemde, artık bana elveda.

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz biri iter biri gider bunu anla artık elveda.

Bazen ne kadar uzağa gidersen git. Yüreğin veda ettiğin yerdedir.

Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa kal diye haykırırken.

Vedalar gözüyle sevenler içindir, çünkü gönlüyle sevenler ayrılamaz.

Kaldı senden bize bir gamlı seda… Bir vedadır o seda, sade bir veda! Nihal Atsız

Bazen en acı olay, merhaba diyen ellerin, elveda diyerek ayrılmasıdır.

Ayrılığı kalbine, yalnızlığı kendime, anılarımızı dibi olmayan denizlere bırakıyorum elveda!

Sevgiliye Veda Sözleri

Gençliğine güvenip vakit çok erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu ol. Elveda.

Yapacak bir şey yok yine özler, yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda.

Büyük insanlar veda ederek gider. Basit ve küçük insanlar ihanet ederek giderler. Lao Tzu

Kural bu: en çok seven, hep en önce terk edilir. Unutma; vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir. Can

Sana sözlerim sana elveda deme bana seni sevdim bu dünyada ne olur bırakma elveda deme bana.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıldın bana. Dualarım yine de hep yanında olsun, bu son elveda.

Acı çeken kalbime tek sözün yeter ölüm gibi gidişime elveda dersen giderim gel dersen her zaman peşindeyim.

Bitti demedi, hoşça kal demedi, elveda da demedi, Allah’a emanet ol hiç demedi, helallik bile istemedi. Gitti sadece gitti!

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

Gittin de ne oldu hadi söyle… Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın. Bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgârın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Ağlayışım terk edip gidişine değil, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık, bu son satırlarım. İyi oku, belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına, elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim sabahlar doğmuyor günlerime. Yalnızlık bastırıyor yüreğime acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata. Elvedaların geliyor aklıma tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek güneş dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka doğar güneş dünya istese de istemese de işte benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma düşünüyorum da çok acı çekmiştim ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak.

Kalbim ağrıyor iyisozler.com artık çekemiyorum derdi kederi yalanları. Yaşamak haram artık gülemiyorum sevemiyorum istemiyorum. Karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum başaramıyorum korkuyorum. Elveda demek istiyorum gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacağım şu lanet kaderime sitemler edip tanrıya son kez yalvaracağım güzel gözlerin gelecek aklıma solup gideceğim en güzel çağımda sensizlik beni çağırdığında boş sokaklara haykırdığında artık burada olmayacağım.

Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime ağladım ağladım çocuklar gibi ağladım.

Bu Yazı Güzel Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın