Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgiliye Uyku Mesajları Anlamlı, Sevgiliye Uyku Mesajları Kısa, Sevgiliye Uyku Mesajları Uzun, Sevgiliye İyi Uykular Mesajları Facebook, Sevgiliye İyi Uykular Sözleri İnstagram, Facebook, Whatsapp

En güzel sözlerin sitesinde en güzel mesajları da bulacaksınız. Biz size bu sayfada sevgiliye iyi uykular mesajları hazır ettik. Bu sayfada yer alan sevgiliye anlamlı iyi uykular sözlerini sevgilinize kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın.

SEVGİLİYE GÜZEL UYKU MESAJLARI

Manşet: Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin sevdiceğim.

Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler…

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Güzel yüzlü sevgilim hayırlı geceler dilerim bu güzel gecenin sabahına da güzel uyanmanı dilerim.

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum o gördüğüm rüya değil kabus oluyor…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin…

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasılı hasretse ende benim hasretimsin aşkım iyi uykular tatlı Rüyalar.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen iyisozler.com bir şey bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Bu gönül sana tutkun sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum bir aradayken ayrıyız her şeye rağmen dayanmalıyız kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden iyi geceler aşkım…

Bu Yazı Güzel Mesajlar Kategorisi İçin Üretilmiştir

Yorum yapın