Seni Seviyorum Sözleri

iyi sözler

Updated on:

Seni Seviyorum Sözleri

Site İçeriği: Seni Seviyorum Sözleri Kısa, Seni Seviyorum Sözleri Uzun, Seni Seviyorum Sözleri Damar, Seni Seviyorum Sözleri Anlamlı, Seni Seviyorum Sözleri Sevgiliye

Biz her konuda sözler hazır ederken bu sayfada da en güzel sen seviyorum sözleri hazır ettik. Bu güzel seni seviyorum sözlerini kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne yapmak istersen onu yap.

En İyi Söz: Seni seviyorum duvar yazısı değildir alın yazısıdır. Herkese denmez.

Yazı gelirse benimsin tura gelirse seninim. Seni seviyorum.

Sen yeter ki içinden bir kere seni seviyorum de; benim kulaklarım çınlasın kâfi.

Ne zaman imkânsızı seversen, işte o zaman gerçek seversin.

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen beni de götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun.

Ben seni seviyordum sen bilmiyordun. Sevinçlerim oluyordun ara sıra sen hiç bilmiyordun.

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdiden Seni Seviyorum demekten çekinmeyin.

Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.

Korkar olduk artık ‘seviyorum’ demeye. Kimi sahiden değiyor sevmeye, kimi ise pişman ediyor sevdiğine.

Ne güneşi istiyorum karanlığıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil bir tek seni istiyorum yalnızlığıma!

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Seni Seviyorum Sözleri

Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.

Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum. Söndürmek istedikçe sana yanıyorum. Yenildim işte! Yine seni seviyorum.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile uzak kalamam gözlerine. Seni bir çivi gibi çaktım çünkü beynime.

Yalan değil bu sözlerim sadece sana sevgi sözlerim senden başkası olmadı hayatımda asla, ilk ve tek aşkımsın benim seviyorum seni.

Seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibi. Geceleyin, ateşler içinde uyanarak, ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

Ben sana mecburum bilemezsin. Adını mıh gibi aklımda tutuyorum. Büyüdükçe büyüyor gözlerin. Ben sana mecburum bilemezsin, içimi seninle ısıtıyorum.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Seni Seviyorum Anlamları

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Ne mutlu şimdi yanında olanlara sana dokunup sesini duyanlara seni tanımadan yanından geçenlere… Hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

Aşkın bir zehir olsun içimde sarsın beni alsın kendine, senden başkası değmesin eli elime, senin için ölürüm düşünmem bile! Seviyorum seni Gülpembe.

Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim.

Sevdiceğim. Seni dünümde, yarınımda her saatimde içimi ısıttığında sevdim. Seni ben! Bugün sevip, yarın bırakacak kadar değil, bıraktığından yok olacak kadar ‘seviyorum’!

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum.

İnsan her gün anımsar mı aynı gözleri seni seviyordum ve senin haberin yoktu. Saçlarını izliyordum uzaktan, kulağının arkasına düşüşü ve burnun, herkesten başkaydı işte.

Seni Seviyorum Sözleri

Gel desem gelmezsin sev desem sevmezsin biliyorum. Başka bir elde başka bir gönüldesin. Geceleri gel bari rüyama, gündüzleri çektiğim azaba değsin.

İhtiyacım yok başka hayata seni sevdim sadece hayatımda bir senin için başladım yürümeye bu hayat ta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda…

Dünyada birçok insan var. Kimi mutlu kimi mutsuz, kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor.

Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım.

O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

Gözlerinin, deryasına kapıldım gidiyorum gözüm, kapalı sözlerine kapıldım, duymuyorum dünyayı gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ‘Seni seviyorum’ sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

Sevgili Sözleri

Senin sevdiğin gibi topluyorum saçlarımı siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime ve daha çok seviyorum limonlu çayı senin sevdiğin her şeyi seviyorum.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanım da hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum.

Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana olan ilgim, sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek ilacım seviyorum seni.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim…

Sevgiliye Sözler

Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler. Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti. Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim…

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane sen edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yârimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım.

Vazgeçemem senden asla, ne olursa olsun bu kalp bir sana atar bu gözler bir sana bakar, bu can senin için yaşar seni çok seviyorum bebeğim sensizlik kurutur hayatımı.

Sen gökyüzündeki o milyonlarca yıldızdan en parlak olansın. Akşam olduğunda bana ışık tutar, yol gösterir ve hep benim yanımda olursun. Sabah olunca gökyüzünde görünmesen de biliyorum hala oradasın ve seni görebilmem için sabah olmasını bekliyorsun…

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

Sözlerimi aşık olamayan anlamaz içimdeki derdi aşkın çilesini ağlamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice içimdeki ben senin için ağlıyor her gece kalbim adına hasret kaldı seviyorum seni aşkım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yine de seviyorum seni.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Ölme diyorsan; gitme iyisozler.com kal öyleyse, sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma. Baksana; parmak uçlarım ateş, lavlar fışkırıyor göz bebeklerimden. Hadi gel, tut ellerimi, benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım on üçüncü aylara…

Yorum yapın