Ölmüş Anneye Doğum Günü Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Ölen-Anneye-Özlem-Sözleri

Sayfa İçeriği: Ölen Anneye En Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Ölmüş Anneye Doğum Günü Mesajları, Ölen Anneye Doğum Günü Sözleri, Vefat Eden Anneye Doğum Günü Mesajları Ölmüş Anneye Doğum Günü Mesajları İnstagram, Ölmüş Anneye Doğum Günü Mesajları Facebook, Ölmüş Anneye Doğum Günü Mesajları Whatsapp

Her konuda sayfa yapmaya çalıştık biz bu sitede. Mutlaka tüm siteyi tüm sayfaları gezin isteriz. Bütün konularda sayfalar bulup mutlaka içeriklerini beğeneceksiniz. Bu sayfada da size en kıymetlilerimiz annelerimiz için sözler hazır ettik. Bu sayfada ölen annelere doğum günü mesajları bulacaksınız. Bu sayfada yer alan vefat eden annelerimiz için doğum günü mesajlarını sözlerini baştan sona okuyun. Annesini kaybetmiş bütün insanlara başsağlığı dileriz.

VEFAT EDEN ANNELERE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Benim için bir gün değil her gün annemin günü ve hediyem de dualarım. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Gül yüzüne hasret kaldım annem. Pembe yanakların sıcacık kucaklarını çok özledim annem. Doğum gününün kutlu olsun.

Sen aramızdan gittiğin de anladım bu bağ, iki insanın arasında olabilecek en hakiki bağmış. Günün kutlu olsun annem. Huzurla uyu.

Bana bir bayram verin ve içinde sadece annem olsun yeter. Mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Sen olmayınca, yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem. Doğum günün kutlu olsun mekanın cennet olsun.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun annem.

Anneciğim, bir tanem, bana verdiğin nefesle senin bir parçan olarak yaşama tutunmak ilk şansımdı. Seni çok arıyorum doğum gününün kutlu olsun.

Düşlerimde adını sayıklıyorum, zor anlarda senin hayalini görüyorum. Bu aşk bitmez anneciğim; doğum günün kutlu olsun.

Canım anneciğim. Kahkahalarının karıştığı eski günleri anmak hala mutluluk veriyor. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sana olan sevgim hiç azalmadı, aksine çığ gibi büyüdü. Her an özlediğim annem, canımın parçası. Doğum günün kutlu olsun.

Seni dünyalara değişemem derdin şimdi sıra bende! Benim her şeyimsin. Seni hiçbir kimseye değişmem canım. Mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

İnan anılarımızı bir bir aklımdan geçirip senin özlemini içimde büyütüyorum. Özlemle seni anıyorum mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Anneciğim diye uyandım uykumdan. Sana sarılmak istedim fakat yanımda yoktun. Seni çok özledim canım anneciğin nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Anneciğim tatlı dillerini altın gibi kalbini çok özledim. Sen çok özeldin annem. Senin gülüşünü özledim. Nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın bütün çiçeklerini önüne sersem, al bütün varlığım senin olsun desem yine de hakkın ve emeğin ödenmez. Mekanın cennet olsun. Doğum gününün kutlu olsun.

Sıcaklığınla hayatımı güzelleştirdin. Seni seviyorum, iyi ki annem olmuşsun. Mekanında rahat uyu anneciğim. En güzel doğum günü nice senelerce senin olsun.

Her anneler gününde olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Tüm özlemlerimi sana sunuyorum canım annem mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında. Rahmetli olmuş tüm annelerin doğum gününü kutlu olsun.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem. Bu özel günün doğum günün kutlu olsun.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem. Doğum günün kutlu olsun.

Seni toprağın altına koymak gelmedi içimden, annemi götürmeyin almayın benden dedim ama sen bizi bırakıp gittin güzel annem. Allah’ım sana rahmet etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Senin bir parçan olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. Nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Yıllarca senden uzakta kaldım annem tam sana kavuşacağım günü beklerken seni kaybettim. Senin değerini bilemedim sanırım annem. Ne olur seni üzdümse affet beni. Doğum günün kutlu olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Doğum günün kutlu olsun.

Annem canım sıkıldı mı mezarının başına geliyorum içimi sana döküyorum. Beni senden başka kimse anlamıyor. Annem seni çok özledim. Kabrin nur mekânın cennet olsun. Doğum gününü kutlu olsun.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Mekanın cennet doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Varsın sen olmayınca güneş doğmasın, varsın mevsimler gelmesin, varsın bu geçici dünya dönmesin. Seni çok özledim annem nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Hayatta olmasan anneler günün unutmadım canım anneciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de, varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam, o güzel dualarını alsaydım canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel annem desem de yetmez mis kokulu annem desem de yetmez. Sevgimi anlatmak için kelimeler bana kafi gelmez. İyi ki annem olmuşsun. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güneşin her doğuşunda, ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız, sensiz yaşıyorum, sensizliğe alışamadan, anlamsızca yaşıyorum. Nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Benzersiz bir gündü beni dünyaya getirdiğin gün. Sen aramızdan göçüp gittiğin bunca yıl geçmesine rağmen ilk anki derin bağımızla hala birbirimize bağlıyız. Seni çok özledim doğum gününün kutlu olsun.

Hala sözlerin kulaklarımda çınlıyor, yavrum deyip boynuma sarılışın, beni görünce o güzel gülüşün hiç gitmiyor gözlerimin önünden. Doğum günün kutlu olsun mekanın cennet olsun.

Sol yanım acıyor annem sol yanımda kalbim varmış öğretmenim öğretti. Demek benim kalbim acıyormuş. Sensiz kaldığımdan beri hep sol yanım acıyor annem. Mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin, ardından böyle çaresiz, böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim güzel annem mekanın cennet bahçelerinde olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Belki zamanla geçer dedim annem, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı anne yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım. Seni çok çok özledim be annem mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Anneler günü ile seni yüceltmeye bir türlü razı olmuyorum. Daha dün gibi sen her an ve her gün benim kalbimdesin. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Ben her gün seni görmeye geliyorum güzel annem, geliyorum mezarının başında derdimi, sıkıntımı anlatıyorum sana. Her zaman olduğu gibi beni senden başka kimse anlamıyor ki be güzel annem. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili annem! Sana seslenmeyeli ve o güzel sesini duymayalı ne kadar zaman geçti ki? Seni nasıl özlediğimi bir bilsen. Sen öldükten sonra insan daha çok anlıyormuş anne olmanın manasını. Doğum gününün kutlu olsun.

Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Neler yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik annem. Seni çok özledim. Mekanın cennet olsun doğum gününün kutlu olsun.

Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Işıksız penceresiz loş odamda ışıkların en güçlüsüydün. Akıl hocam, hayat rehberim. Yollar ayrı yönlere çizildi ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. Doğum gününün kutlu olsun. Mekanın cennet olsun anacığım.

Hayatın son demine yaklaşırken artık günlerim normal günlerden, gecelerim normal gecelerden daha uzun. Bu uzun gecelerde sığınacak bir liman gibi kucak arıyorum ama sen yoksun anne. Nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Anneler gününde, anne ve çocukları görünce keşke eskisi gibi bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olamayacağız ama yine de doğum gününü kutlamak isterim. Rabbim öbür dünyada birbirimizi bize kavuştursun anneciğim.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Annelerimiz hayattayken kıymetini bilelim. Ölmüş annelerimizin doğum günü kutlu olsun.

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Tükendi bende özlemine dayanacak güç. Dizlerimde derman bitti yokluğunda iyisozler.com çarpa çarpa yerlere ahh annem bilsen ne zor sensizlik toprağının kolları yok ki sarsın beni sen gibi özledim annem özledim hem de deli gibi. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle başladım soluk almaya, senle çarptı kalbim. Ağlamak da gülmek de senden bana geldi. Seninle düşe kalka yaşamayı öğrendim. Hem de sayende yolumu buldum ve ilerleme kaydettim. Biricik anneciğim. Mekanın cennet olsun doğum günün kutlu olsun.

Tüm fırtınaları atlattığım liman, her felakette koştuğum sığınaksın. Mutluluğumu arttıran, sevincime ortak olan, beni en büyük sevgiyle kucaklayansın. Sen benim canım annem, diğer yarımsın. Ama bu güzel günde aramız da yoksun nurlar içinde yat doğum günün kutlu olsun.

Bu Yazı Doğum Günü Mesajları İçin Üretilmiştir

Yorum yapın