Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Ölmüş Babaya Doğum Günü Mesajları, Vefat Eden Babaya Doğum Günü Mesajları, Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Tumblr, Ölen Babaya Duygusal Doğum Günü Mesajları Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları İnstagram, Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Facebook, Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Whatsapp

Yine çok dikkat çekici bir sayfa hazırladık. Sayfamızda ölen babaya en güzel doğum günü mesajlarını hazırladık. Sayfadaki ölmüş babaya anlamlı doğum günü mesajlarını instagram ve whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın.

ÖLMÜŞ BABAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat. Doğum günün kutlu olsun.

Gözümün nuru canım babam doğum günün kutlu olsun.

Yola bakın, gelen belki babamdır. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de doğum gününü kutlarım.

İlk ve tek süper kahramanım babam. Mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Mekanın cennet olsun.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Canım babam bugün senin doğum günün senden ayrı yaşamak çok zor babacığım. Seni çok özledim.

Geceler uyumak için değil seni özlemek için var gibi baba. Doğum günün kutlu olsun güzel melek.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir doğum günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim. Doğum günün kutlu olsun.

Neşemiz evimizin sevinciydin. Bir babalar gününe daha hüzünle girdik. Senden ayrılalı o kadar yıl oldu.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin. Doğum gününü kutlarım.

Seni özledim, diye haykırmak varken; ben seni sadece gözyaşlarıma sakladım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Sana olan özlemim beni yakıp kavuruyor. Senin elini öpmeden senin boynuna sarılmadan bu özlemim dinmeyecek babam.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Aynı senin gibi babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Bu sene de doğum gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi yokluğun o kadar zor ki bunu her gecen gün daha çok anlıyoruz. Bugün senin doğum günün canım babam.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Doğum günün kutlu olsun.

Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Bu diyardan göçüp gitsen de senin yerin hep kalbimde olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Bu sene de doğum gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Doğum günün kutlu olsun canım babam.

Cennet mekanın olsun, Peygamberimiz (s.a.v) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir doğum günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim doğum günün kutlu olsun babam.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam. Doğum günün kutlu olsun babam.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat.

Sizin hiç babanız öldü mü? Benim bir kere öldü, kör oldum. Yıkadılar, aldılar, götürdüler. Babamdan ummazdım bunu kör oldum. Cemal Süreya

Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim. Bu güzel günde yine yoksun canım babam sensiz doğum günün kutlu olsun babam.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Doğum günün kutlu olsun.

Ölümün bu kadar mı zor Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.

Ne senden geçiyorum nede bir başka sevdadan. Ben sensizliğin babasız olduğunu bir kez daha anladım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Doğum günün kutlu olsun güzel babam.

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Beraber yudumlasaydık çayımızı, beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni babacığım. İyi ki doğdum babacığım.

Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor. Seni çok seviyorum canım babam.

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Bu güzel gününde aramızdan ayrılsan da doğum günün kutlu olsun canım babam.

Senin olmadığın bir dünya hiç güneşin açmadığı bir ülke gibi… Yanında olmadan da dayanabilirim ama senin olmadığın bir dünya bana cehennem gibi. Seni çok özledim babacım.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam, doğum günün kutlu olsun.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat. Doğum gününü kutluyorum babacığım.

İnsanın bir babası olmalı onu iyisozler.com sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Aynı senin gibi doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Bugünde bak mezarının başındayım. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki bana bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bugün senin doğum günün canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu. Senin çok özlüyorum canım babam.

Bu Yazı Doğum Günü Mesajları İçin Üretilmiştir

Yorum yapın