Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları Kısa, Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları Uzun, Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları, Kızından Babasına Babalar Günü Mesajları Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları İnstagram, Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları Facebook, Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları Whatsapp

Bu hafta sonu evimizin direği olan babalarımızın günü. Bizde sizler için bu sayfamızda kızdan babaya en anlamlı babalar günü mesajlarını hazırladık. Sayfamızdaki kızından babasına en güzel babalar günü mesajlarını whatsapp ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

KIZDAN BABAYA EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Her kızın ilk aşkı babasıdır. Sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

İlk aşkım babam! Babalar günün kutlu olsun.

Kızın olmaktan gurur doluyum. Babalar günün kutlu olsun.

Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

Babaların en iyisi bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemin reisi büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Sen benim dünyamı aydınlatan ve ısıtan güneş ışığımsın canım babam.

Varlığıyla bize güven veren babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Canım babam; bugün başardığın her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar günü kutlu olsun.

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur, ömre bedel! İyi ki varsın babacığım.

Baba, cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed sav. Babalar gününüz kutlu olsun.

Ailemin reisi büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir! Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

Savaşın ortasında komutansız kalmaktır babasız kalmak. Babalar günün kutlu olsun babam.

Bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babasının da kızına. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Babam hep derdi ki; başını dik tut prensesim, yoksa tacın düşer. Canım babam iyi ki varsın!

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım. Babalar günün kutlu olsun babam.

Bir babanın, benim biricik kızım, demesi tüm aşk sözlerini ezer geçer. Babalar günün kutlu olsun.

Biz ki her okul çıkışı birlikte okuldan eve el ele tutuşup giden baba ve kız. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzur hissettiğin. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

İlk tek kahramanım, ellerimi ilk tuttuğun andan beri hayatta gerçek ve yenilmez bir sevginin olduğuna hep inanmamı sağladın. Babalar günün kutlu olsun.

Bir tane babam, sen babaların en iyisisin. Yaşamda elimden tutuğum için minnetle, hakkını ödeyemeyeceğimi bilerek seni özlüyorum.

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın.

Babam! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana güven ve sevgi dolu bir yuva kurduğum için sana minnettarım; babalar gününü tebrik ederim.

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış zamanlarda da koruyup kolladığın ve mükemmel yetiştirdiğin için teşekkürler! İyi ki babamızsın.

Her kızın ilk aşkı babasıdır. Sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun biricik babam! Seninle daima gülüp eğlendiğimiz hatıraları geleceğe taşımak çok güzel. Her an yanında olmak özlemiyle, sevgiler!

Babaların en tatlısı, biricik babam, bana verdiğin emeklerle bugünlere geldim. Sana minnettarım, biricik kızın olarak babalar gününü kutlarım.

Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

Merhametle ve sabırla beni yetiştirdiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki benim babamsın. Nice keyifle geçen yıllarımız ve babalar günü kutlamalarımız olsun.

Babalar günün kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler.

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Ailemizin yakışıklı genlerini bize veren kocaman çınarımız. Seni seviyoruz. Oğullarının ve kızlarının kalbindeki kocaman yeri asla başkası tutamaz. Seni çok seviyoruz. Ne kadar söylesek az.

Yılın en güzel günü babalar günü! Seni özleyerek geçirdiğim, giderek kıymetini daha iyi anladığım bu zamanlarda en içten dileklerimle gününü kutlarım. İyi ki varsın, iyi ki babamsın.

Babaların bir tanesi! İyi ki varsın. En güzel anılarımızın, daha birçok babalar gününde, tüm ailemizle beraber zenginleşmesi dileklerimle gününü kutlarım. Sıcacık sofralarda güzel günlerimizin şerefine.

Biricik aşkım canım babam. Günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmaktı, hasretle öperim. Uzaklarda, hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma.

En kral benim babam! Bu güzel hayatı bana armağan ettiğin için, her zaman bana güvendiğin ve destek olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum. İyi ki varsın. En güzel babalar günü senin olsun babacığım.

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Bir an bile seni düşünmeden iyi bir anne veya baba olmak mümkün değil sanki. Ailemizin her hatırası daha da canlı bir hal alıyor zamanla. Gün geçtikçe eskiye duyulan özlemle kaplanıyor kalbim; babalar gününü kutlarım.

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Babaların en kralı! Seni seviyorum. Bunu anlatacak şarkılar, sofra muhabbetleri, fotoğraflar ve anılar aslında yeterli değil. Seninle geçirdiğimiz her anın tadı bir başka. Nice hatıralarımız olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babacığım, iyisozler.com babalar günün kutlu olsun. Her anı bir hayal gibi geçen tüm yaşamımızın daha nice babalar günleriyle güzelleşmesini dilerim. Ne çok güçlüğü ve imkansızlığı beraber aşmışız, dayanışmayı senden öğrendim. Daima yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar günün kutlu olsun.

Canım babacığım, bana bisiklete binmeyi da araba kullanmayı da öğreten sen oldun. Yüzmeye gitmek, yazı birlikte geçirmek bir şeyler onarmak her hatıramızı nasıl da güzel kılan detaylar anımsatıyor. Sevgiyle bütün bunları düşünürken seni sevdiğini yeniden anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bu Yazı Özel Günler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın