Kalpten Mesajlar

iyi sözler

Updated on:

Kalpten Mesajlar

Sayfa İçeriği: Kalpten Mesajlar Sevgiliye, Kalpten Mesajlar Anlamlı, Kalpten Mesajlar Kısa, Kalpten Mesajlar Facebook, Kalpten Mesajlar Aşk, Kalpten Mesajlar 2017 İnstagram, Facebook, Whatsapp

Bu sayfada çok güzel kalpten mesajlar hazırlamaya çalıştık. Bu kalpten mesajları sevgilinizle facebook ya da twitterdan paylaşabilir ya da bu kalpten mesajları kısa mesajla sevgilinize sms olarak da gönderebilirsiniz.

KALPTEN GELEN GÜZEL MESAJLAR

Manşet: Hadi kalbim topla kırıklarını da duaya gidelim. Bizi ancak Yaradan anlar.

Kalbim ellerinde bir kalem. İster mutluluk yaz bana istersen de elem.

Sıradaki yağmur tüm kalplere gelsin. Yıkasın ne varsa ne kir kalsın ne de kin.

Kalp söze başlayınca kulaklar sağır olur.

Onun kalbi başkası için atmaya başlayınca seninki durur.

Gönül kime söz vermişse aşk onda muhteşemdir.

Dal kırıldığı yerden insan da kırıldığı kalpten koparmış.

Bir gülüşüne bu hayatımı feda ederim.

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Benim için hayat sen, nefes sensin bebeğim.

Aşkın ne demek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum.

Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Aşk çoraba benzer; çifttir ve birbirine uymalıdır.

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!

Eğer dünyada aşk olmasaydı kimsede acıma vicdan duygusu olmazdı.

Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.

Tut elimden aşkım cesaretin var mı bakalım? Ölüm benim diğer adım.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

Zülfün görenlerin hep bahtı siyah olurmuş, tek zülfün göreydim bahtım siyah olaydı.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Zira her ne kadar başkaları aksini iddia etse de aşk dediğin bugün var yarın yok cici bir histen ibaret değildir…

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Bir gül olmak isterdim neden mi? beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Aşk çöl ortasındaki yemyeşil bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak istersen her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var. Ne de aşkımı körükleyen bir rüzgâr. Ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm. Ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Rüzgârın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Sevgi var olmanın değil, varlıktan geçmenin adı. Sevgi bir iyilik, şevkatli bir cümlecik, sabah evden çıkarken özlemeye başladığımız bir sestir bazen.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Gerçek sevgi hiç haber almasan da, ne yaptığını bilmesen de, adını hatırladığında içine sevginin hücum ettiğini fark edip bu insanı seviyorum dediğin andır.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

Bir gün gözlerin bir noktaya dalarsa bil ki o gün seni düşündüğüm gündür. Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki o gün sevgin için Mecnun olduğum gündür.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.

Gün gelir aşkların dili tutulur, kalıverir sevgi sözcükleri yüreğinde, anlatırken derdini dağlara, anlatamaz sevdiğine aşkını, gün gelir aşkların dili tutulur.

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu, seninle var olmuşum. Sende bütün umutlar, iyisozler.com sende bütün duygular. Beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

O doya doya bakamadığım gözlerin gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden gül açsaydı yanaklarımda yetmez miydi? Bir bakışın bir ömre değmez miydi sevgilim?

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim. Sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim. Her şeyi öğrendim ama unutmayı öğrenemedim.

Bu Yazı Güzel Mesajlar Kategorisi İçin Üretilmiştir

Yorum yapın