Kadir Gecesi Sözleri

iyi sözler

Updated on:

Kadir Gecesi Sözleri

Sayfa İçeriği:  Kadir Gecesi Sözleri Kısa, Kadir Gecesi Sözleri Yeni, Kadir Gecesi Sözleri Tumblr, Kadir Gecesi Sözleri Mevlana, Kadir Gecesi İlahisi Sözleri, Kadir Gecesi Sözleri İstiyorum, Kadir Gecesi Sözler 2019, Kadir Gecesi Sözler Facebook İnstagram, Facebook, Whatsapp

Bu güzel sayfada sizler için en güzel Kadir Gecesi sözlerini hazırladık. Sayfadaki Kadir Gecesi anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

EN GÜZEL KADİR GECESİ SÖZLERİ

Manşet: Gecelerin gecesi Kadir Gecesinde tüm günahlarınızın affolması dileğiyle.

Kadir Gecemiz mübarek dualarımız kabul olsun inşallah.

O gece ki bin yıldan daha hayırlıdır. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun.

Rabbim ömrüne ömür gönlüne huzur versin. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Meleklerin yeryüzüne indiği bu gecede tüm dualarınız kabul olsun.

Allah’ım sen çok affedicisin affetmeyi seversin. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle kadir geceniz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinizden eksik olmasın. Kadir geceniz mübarek olsun.

Gökyüzünden akan Kadir nuru, tüm kalbinizi sarsın. Geceniz mübarek olsun.

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim kadir geceniz mübarek olsun.

Bu mübarek günde dilediğiniz her şey gerçek olsun kadir geceniz hayırlı olsun.

Allah’ım! Sen Afuv’sun, Kerim’sin; affetmeyi sevensin, bizi affeyle! Kadir geceniz mübarek olsun.

Belki de bugünde saklıdır, olmasını beklediğimiz dualarımız. Kadir gecemiz mübarek olsun.

Duanız kabul ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Bu güzel kadir gecesinin tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini diler kadir gecenizi kutlarım.

Mübarek kadir gecenizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Kadir gecesinin hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

Bu gece kadir gecesi dua edelim. Yürekler bir atsın bu gece günahlarımız affolsun. Kadir geceniz mübarek olsun.

Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek kadir gecenizi kutlarım Allah’a emanet olun.

Bu gece mübarek kadir gecesi. Günahtan kurtuluş gecesi. Haydi dua edelim. Temizlensin günah defterleri.

Bu gece hayırlı bir gece yüreklerimiz ibadetle çarpsın gönüllerimiz bir olsun. Kadir geceniz mübarek olsun!

Geçmişin bugünle ışığın gölgeyle umudun gerçekle ışığın gölgeyle üzüntünün neşeyle öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kadir geceniz hayırlı olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun. Umutlarınız gerçek olsun. Acılarınız unutulsun. Dualarınız kabul ve mübarek Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun.

Ettiğin her dua derdine deva sağlığına şifa gözüne nur gönlüne huzur getirsin. Mübarek Kadir Geceniz hayırlı olsun.

Ey Rabbim dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslam’ın yolundan ayırma. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu günde düsen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz kutlu olsun.

Bir damla umut serpilsin yüreğine bin tatlı umut dolsun günlerine hayallerin gerçekleri bulsun bütün duaların kabul Kadir Gecen mübarek olsun!

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün melekler sizinle dualarınız kabul Kadir Geceniz mübarek olsun.

Gün vardır bin yıldan uzun gelir bize bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Hayırlı kandiller.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun şeytan senden uzakta melekler başucunda olsun güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Kadir Geceniz mübarek olsun!

Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun.

Size karanfilin sadakatini sümbülün bağlılığını menekşenin tevazuunu lalenin gururunu leylağın saadetini versek bize de dua eder misiniz? Kadir Geceniz mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere.

Sofranız afiyetli paranız bereketli kararlarınız isabetli yuvanız muhabbetli kalbiniz merhametli bedeniniz sıhhatli yüzünüz mutlu kandiliniz kutlu olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Beden de baş ne ise imanda da sabır aynıdır. Başsız beden olmayacağı gibi sabırsız da iman olmaz. Kişinin sözü aklını ve faziletini gösterir. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun.

Rabbim dualı bir hayat yaşayan duasını hayatına taşıyan başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullarından eylesin inşallah. Hayırlı Kandiller.

En ışıltılı bakışların gözlerinde en tatlı sözlerin kulaklarında tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu Kadir Gecelerine.

Her yerde haddini bilen gönül aynasını silen mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabbim. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun.

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam âlemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mübarek olsun.

Ömrüne ömür katılsın gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek gecede melekler dört bir yanını sarsın. Derdine derman gönlüne iman dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbin katına iletilmesine vesile olan mübarek Kadir Gecesinin mübarek olmasını dilerim.

Ya Rabbim cezadan affına sığınırım gazabından rızana sığınırım senden sana sığınırım. Zatın yücedir seni övmek için kelime bulamıyorum. Sen kendini övdüğün gibisin. (Peygamberimizin Kandil Duası)

Kul fanidir yol mukaddes. iyisozler.com Bir gün verilecek son nefes. Ne makam kalıcı ne de heves. Sadece Kurandır gerçek adres. Yüreğin cennet gibi güzel cennet senin gibi özel yüreklerle dolsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Cennet nerededir bilir misin? Gülen gözlerde tatlı sözlerde mutlu yüzlerdedir. Bazen gecelerde bazen gündüzlerdedir. Ama en güzeli kalplerdedir. Kalbi güzel tüm sevdiklerimin Kadir Gecesini kutlarım.

Mübarek Kadir Gecenizin en derin sevgi ve saygılarımla kutlarım. Dareynde cümlemize afiyet ve selametler dilerim. Nice mutlu ve kutlu günlere saadet devlet iyisozler.com izzet ve şefkatle erişmenizi temenni ve niyaz ederiz. Kadir Geceniz mübarek olsun.

En son ve hakiki din olan İslam’ın yaşantımızdaki en önemli yönlendirici unsur olmasını adalet ve dürüstlüğün hakim olduğu sevgi dolu mutlu günlerle birlikte temenni ve niyaz eylerim. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Cennet nerededir bilir misin? Gülen gözlerde tatlı sözlerde mutlu yüzlerdedir. Bazen gecelerde bazen gündüzlerdedir. Ama en güzeli kalplerdedir. Kalbi güzel tüm sevdiklerimin Kadir Gecesini kutlarım.

Mübarek Kadir Gecenizin en derin sevgi ve saygılarımla kutlarım. Dareynde cümlemize afiyet ve selametler dilerim. Nice mutlu ve kutlu günlere saadet devlet iyisozler.com izzet ve şefkatle erişmenizi temenni ve niyaz ederiz. Kadir Geceniz mübarek olsun.

En son ve hakiki din olan İslam’ın yaşantımızdaki en önemli yönlendirici unsur olmasını adalet ve dürüstlüğün hakim olduğu sevgi dolu mutlu günlerle birlikte temenni ve niyaz eylerim. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Bugün unuttuğum kişileri hatırladığım gün değil çok sevdiğim kişileri dua ile andığım özel bir gündür. ‘Ben beni seven ümmetimi almadan cennete gitmem’ diyen bir Peygamberin (s.a.v) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile kandilimiz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından merhametinden iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun!

Irmak vadiden sevda denizden dua yürekten kopar gelir. Yüreğimdeki duaya ortak ettim seni. Sende dualarından mahrum etme beni. Dostun hası huzur verir muhabbeti ömür verir yüzündeki tebessüm cemali Resul’den gelir. Rabbim ömrüne ömür gönlüne huzur versin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Bu Yazı Dini Sözler Kategorisi İçin Üretilmiştir

Yorum yapın