İşçi Bayramı Sözleri

Updated on:

İşçi Bayramı Sözleri

Sayfa İçeriği: İşçi Bayramı Sözleri Kısa, İşçi Bayramı Kutlama Sözleri, İşçi Bayramı Özlü Sözleri, 1 Mayıs İşçi Bayramı Sözleri, Bir Mayıs İşçi Bayramı Sözleri, İşçi Ve Emekçi Bayramı Sözleri, İşçi Bayramı Sözleri Facebook İşçi Bayramı Sözleri İnstagram, İşçi Bayramı Sözleri Facebook, İşçi Bayramı Sözleri Whatsapp

Bu güzel sayfada sizler için en güzel işçi bayramı sözlerini hazırladık. Sayfadaki 1 Mayıs işçi bayramı sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI SÖZLERİ

Manşet: İşçi ve emekçi bayramı 1 Mayıs, kutlu olsun!

İş, emek, özgürlük için yaşasın 1 Mayıs!

Emek olmadan hiçbir şey yetişmez. Sofokles

Yaşasın 1 Mayıs, tüm işçiler kutlu olsun.

Herkes için mutlu bir dünya dileğiyle, Kutlu olsun!

Tüm farkı yaratan emektir. John Locke

1 Mayıs birlik, mücadele ve dayanışma günü kutlu olsun.

Toprak, onu eliyle işleyenlerindir. Emiliano Zapata

Yüz karası değil, kömür karası. İşçi bayramınız kutlu olsun.

Kapitalizm, yönetenlerin resmi çetesidir. Al Capone

Tanrı gibi yaratın, kral gibi emredin, köle gibi çalışın. Constantin Brancusi

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün tüm yurtta coşkuyla kutlanmasını diliyorum.

En büyük çalışan ve emekçi annelerimizin Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

Ne ezen ne ezilen, insanca, hakça bir düzen. Tüm emekçilerin 1 Mayıs işçi bayramı kutlu olsun.

Bu büyük dünyayı inşa eden tüm emekçilerin ve işçilerin, 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu olsun.

Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.

İşçilerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmalarını ya da vardırmalarını diliyorum.

İnsan size alın teriyle zengin olduğunu söylerse, onlara şu soruyu sorun: Kimin alın teriyle? – Don Marous

Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs’ımız kutlu olsun.

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

Sömürüye hayır, emeğin karşılığını almaya evet güzel bir 1 Mayıs geçirmek dileğiyle işçi bayramınız kutlu olsun.

En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli bayramdır.

Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.

Vermeyin insana izin kanması ve susması için, hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin, Bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler.

Birlik ve dayanışma inancıyla emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 Mayıs işçi bayramını kutlarım.

Bir ürünün mimari onu tasarlayan değildir, bir ürünün gerçek mimari onu ortaya çıkaran işçilerdir. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

1 Mayısta doğacak olan parlak ilkbahar güneşi evine ekmek götürmek için alın terleriyle çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizin üzerine doğsun.

İnsanlar bana sorduğunda, neden otuzlu yaşlardaki gibi emekçileri örgütleyemezsiniz?  Cevabı basit: o zaman yaptığımız her şey şimdi yasadışı. Thomas Geoghegan

En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.

Yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından, mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından, yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir.

Emek, sermayeye öncüldür ve ondan bağımsızdır. Sermaye ancak emeğin meyvesidir ve emek olmadan sermaye olmazdı. Emek sermayeden üstündür ve daha büyük önem arz eder.

Her sabah yeni bir gün doğar ufukta dağların doruklarında, emeğin baş tacı edildiği bir hayat yeşerir ufuklarda, 1 Mayıs İşçi Bayramımız Kutlu Olsun.

Özgür ve eşit bir gelecek için mücadele verdik, elbet bir gün güneş doğacak ve karanlıktan aydınlığa çıkacağız. Güzel günler göreceğiz çocuklar. 1 Mayıs İşçi ve Emekçinin Bayramı Kutlu Olsun.

Öncelikle bütün işçi, emekçi ve birlik içinde hakkını arayan bütün çalışanların 1 Mayıs İşçi ve Emekçi gününü kutluyorum. Nice haklı yarınlar diliyorum.

1 Mayıs’ın ülkemizde ve dünyada anlamına uygun olarak dostluk, dayanışma ve bayram havası içerisinde kutlanmasını diliyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

1 Mayıs işçi ve emekçi bayramı kutlu olsun. iyisozler.com Emek çalışanın, hak emeğinin karşılığını almak için mücadele edenindir. Emeğimizin karşılığını almak ve mücadelemize sonuna kadar devam etmek dileğiyle 1 Mayıs işçi bayramınız kutlu olsun.

Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarız.

Bu Yazı Özel Günler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın