İngilizce Sevgi Sözleri

Updated on:

İngilizce Sevgi Sözleri

Sayfa İçeriği: İngilizce Sevgi Sözleri Kısa, İngilizce Sevgi Sözleri Tumblr, İngilizce Sevgi Sözleri Ve Anlamları, İngilizce Güzel Sevgi Sözleri, İngilizce Sevgi Sözcükleri İngilizce Sevgi Sözleri İnstagram, İngilizce Sevgi Sözleri Facebook, İngilizce Sevgi Sözleri Whatsapp

Güzel sayfamızda sizlere en güzel İngilizce sevgi sözlerini hazırladık. Sayfadaki İngilizce anlamlı sevgi sözlerini whatsapp ve instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan sevdiğiniz ile paylaşabilirsiniz.

SEVGİLİYE İNGİLİZCE SEVGİ SÖZLERİ

You’re the smile to my face and the beat to my heart. Sen yüzümdeki gülümseme, kalbimdeki atışsın.

I miss you. Seni özledim.

I broke my rules for you. Senin için kurallarımı bozdum.

Always be my love! Her zaman benim sevgilim ol!

İn a lie world you are my real one. Yalan dünyada benim gerçeğimsin.

My heart beats for you!: Kalbim senin için çarpıyor!

You are the real one in this unreal world: Şu yalan dünyadaki tek gerçek sensin.

You are without a doubt my other half. Şüphesiz sen, benim diğer yarımsın.

I love you more and more with each passing day. Her geçen gün seni daha çok seviyorum.

You are my sun that always shine on me: Sen her zaman beni aydınlatan güneşimsin.

Not a night goes by and you’re not in my dreams. Bir gece geçmesin ki, rüyalarımda senin olmadığın.

You are the first and last thing on my mind every day. Sen her gün aklıma gelen ilk ve son şeysin.

You’re the smile to my face and the beat to my heart. Sen yüzümdeki gülümseme, kalbimdeki atışsın.

Every time I see you, I fall in love all over again. Seni her gördüğümde tekrara tekrar aşık oluyorum.

And in her smile I see something more beautiful than the stars.  Gülüşünde, yıldızlardan daha güzel şeyler görüyorum.

You are the most beautiful thing I keep inside my heart. Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin.

I started loving my life from the moment I met you. Hayatımı seninle tanıştığım andan itibaren sevmeye başladım.

There’s only one happiness in life; to love and to be loved. Hayatta tek bir mutluluk var; sevmek ve sevilmek.

You may hold my hand for a while, but you hold my heart forever. Elimi bir süreliğine tutabilirsin, ama kalbimi sonsuza dek tutacaksın.

You are the rain that gives life to this ruthless campaign. Sen, bu amansız mücadeleye hayat veren yağmursun.

You are my favorite place to go to when my mind searches for peace. Sen birazcık huzur aradığımda gitmekten en çok hoşlandığım yersin.

Can I borrow a kiss? I promise I’ll give it back. Bir öpücük ödünç alabilir miyim? Geri vereceğime söz veriyorum.

I love you and I always prefer to love you for nothing. Seni seviyorum ve seni karşılıksız sevmeyi seni hiç sevememeye her zaman tercih ederim.

If I were to live my life again, I’d find you sooner: Hayatımı tekrar yaşayabilseydim seni daha önce bulurdum.

If I did anything right in my life, it was when I gave my heart to you. Eğer hayatta tek bir şey doğru yaptıysam, o da sana kalbimi vermekti.

There is no word that can tell how you are precious: Ne kadar değerli olduğunu anlatabilecek bir kelime yok.

One word frees us of all the weight and pain of life: That word is love.  Tek bir kelime bizi hayatın acılarından ve ağırlığından kurtarabilir. O da, aşk.

The first of all stars in the sky, you brighten the night. Tüm gökteki yıldızların ilki, sen aydınlatırsın geceyi!

I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.  Seni seviyorum, olduğun kişi için değil, seninleyken olduğum kişi için.

They say when you meet the love of your life, time stops, and that’s true.  Derler ki hayatının aşkıyla tanıştığında zaman durur; gerçekten de doğru bu.

Shall I compare you to a summer’s day? You are more lovely and more moderate. Seni bir yaz gününe benzetmek mi, ne gezer? Çok daha güzelsin sen, çok daha cana yakın.

No longer shy about how I love. My eyes open. You are everywhere. Mevlana Artık nasıl sevdiğim konusunda utangaç değilim. Gözlerim açık. Sen her yerdesin.

I can’t explain how empty I feel when you’re not around. Please stay by my side. Etrafta olmadığın zamanlarda ne kadar boş hissettiğimi anlatamam. Lütfen yanımda kal.

There is a madness in loving you, a lack of reason that makes it feel so flawless.  Seni sevmenin çılgınca bir yanı var, bunu kusursuz hissettiren bir nedensizlik.

Someone asked me what I saw in you to love so much, my only answer was, everything. Birisi bana sende ne görüp de seni bu kadar çok sevdiğimi sordu, ona tek cevabım vardı, her şeyini.

There is always some madness in love. But there is also always some reason in madness.  Aşkta her zaman bir delilik vardır. Ancak, her deliliğin de bir sebebi vardır.

l can’t promise to fix all of your problems, but l can promise you won’t face them all alone.  Tüm sorunlarını çözebileceğime söz veremem ama onlarla tek başına savaşmayacağına söz verebilirim.

There is no longer a place in my life that goes beyond life, missed opportunity, unrequited love. Giden ömrün, kaçırılmış fırsatın, karşılıksız sevdanın, benim hayatımda yeri yoktur artık.

I never loved you any more than I do, right this second. And I’ll never love you any less than I do, right this second. Seni, şu an sevdiğimden daha fazla sevemezdim. Ve seni, asla şu an sevdiğimden daha az sevmeyeceğim.

You can fall in love truly not by finding the perfect person, but by seeing an imperfect person perfectly. Kusursuz insanı bulmakla değil ama kusurlu birini kusursuz görerek gerçekten aşık olabilirsiniz.

I have to wait, even though waiting is hell, iyisozler.com and not blame you for following your pleasure, whatever it may be good or bad. Beklemek cehennemdir, ama ben beklerim seni. İyi kötü demeden suçlamadan keyfini.

I love you the way a drowning man loves air. And it would destroy me to have you just a little. Boğulan bir adamın havayı sevdiği gibi seviyorum seni. Sana sadece biraz sahip olmak beni mahvederdi.

I’ve come here with no expectations, only to profess, now that I am at liberty to do so, that my heart is, and always will be, yours.  Buraya hiçbir beklentim olmadan, sadece itiraf etmeye geldim; bu yapma özgürlüğüm olduğuna göre, kalbim senin ve daima senin olacak.

There is only one happiness in this life, to love and be loved. Love me and let me love to you, like there is no tomorrow.  Bu hayattaki tek mutluluk: sevmek ve sevilmek. Sev beni ve seni sevmeme izin ver, yarın yokmuşçasına.

Bu Yazı Güzel Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın