Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkesi, www.iyisozler.com kullanımına yönelik talimatları bildirmektedir. Buradaki bilgiler, www.iyisozler.com sitesinin tüm ziyaretçileri için geçerlidir. Daha fazla bilgi için, aşağıda bulunan maddeler, dikkatlice okunmalıdır.

Sitemiz, ziyaretçilerinin gizliliğini önemsemekte ve bu çerçevede, kullanıcılarının gizliliğini ciddiyetle koruma altında tutarak, gizlilik ve güvenlik ilkelerine muhâlif her türlü yaklaşımdan kaçınmaktadır.

Bu sitede yer alan bütün yazılı ve görsel materyallerin her hakkı www.iyisozler.com yönetimine aittir. Sitemiz bünyesindeki materyallerin ticâri amaçla kullanımı, çoğaltımı, herhangi bir yayın vasıtası ile neşredilmesi yasaktır. Bununla beraber, ticâri olmayan kullanımlar için kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayınlanmasına ilişkin herhangi bir hukûki engel söz konusu değildir.

Sitedeki içeriklerin kopyalanması, alıntılanması ve başka bir platformda yayınlanması hâlinde şahıslar, www.iyisozler.com adresini kaynak göstermekle yükümlüdür.

iyisozler.com sitesinin, başka herhangi bir site, kurum veya kuruluş ile bağlantısı yoktur. Sitemizde bulunan yazıları kullanmakta olan üçüncü tarafların yayınlarından bu site mesul değildir. www.iyisozler.com sitesinin ismi, adresi veya içerikleri kullanılarak yasal olmayan eylemlerde bulunulamaz.

Sitemizde yer alan yorumlardan, yazarları sorumlu olup, mezkur yorumlardan bu site sorumlu tutulamaz.

Sitemize, ziyaretçilerin yorum gönderimi esnasında iletmiş oldukları (ad-soyad, e-posta, website gibi bilgileri) herhangi bir şekilde kullanıma tabi tutmaz, dağıtmaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Bu doğrultuda Sitemiz, ziyaretçilerinin verilerini işlemez, pazarlamaz ve herhangi bir şekilde kullanımına aracılık etmez. Öte yandan Sitemiz, kullanıcılarının e-posta adres bilgisini reklam, satış ve diğer ticâri faaliyetler için kullanmaz.

Kişisel verilerin kullanımı kanununa mutâbık olarak Sitemiz, ziyaretçilerinin gizlilik ve güvenliğini esas almakta olup, bu hükümlere aykırı bir eylemde bulunmaz. Bu kapsamda Sitemiz, ziyaretçilerinin cookie (çerez) ve İP adresi gibi verilerini de ifşa etmez.

Sitemiz, kâr amacı gütmeden yayın yapmakta olup, ticâri faaliyetler için hiçbir şekilde data saklamaz ve toplamaz. Erişim sağlanan cihazın teknik bilgileri ve tarayıcı kimliği başta olmak üzere hiçbir öğe, Sitemiz tarafından kullanım ve dağıtım için depolanmaz.

Sitemiz, her ziyaretçinin gizliliğini muhafaza etmekte olduğunun garanti ve güvencesini vermektedir. Ancak sitede bildirilen resmi sosyal medya hesapları hâriç, www.iyisozler.com sitesindeki bağlantılar vasıtasıyla ulaşılabilecek diğer dış linklerin, Sitemiz için bir bağlayıcılığı yoktur. Sitemiz her ne kadar, zararlı bir siteye link vermiyor olsa da, bu noktanın daima göz önünde bulundurulması gerekir. www.iyisozler.com sitesinin link verdiği diğer URL adreslerinin, bu site ile doğrudan ilişiği bulunmamaktadır. Bu site vasıtasıyla erişilen sitelerin içeriklerine ve gizlilik uygulamalarına dair www.iyisozler.com’un bir sorumluluk taşımadığı bilinmelidir. Sitemiz, diğer platformlardaki yayınları takip etmek ve müdahale etmek ile yükümlü değildir.

Sitemiz, gizlilik politikalarına uygun olarak tasarlanmış ve optimize edilmiştir. www.iyisozler.com sitesindeki unsurların hiçbiri, ziyaretçilerin cihazlarına zarar verme veya bilgilerini kayıt altına alma niteliği taşımamaktadır. Sitemiz, ziyaretçilerinin web deneyimini iyileştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için gerekli düzenlemeleri sağlamıştır. Sitemiz, kişilerin gizlililik ve güvenliğini korumayı birinci öncelik olarak belirlemiş ve altyapısını bu yönde şekillendirmiştir. Bu site, gizlilik ve güvenlik prensiplerini ön planda tutmakta olup, buna mukâbil, ziyaretçilerinden herhangi bir hizmet bedeli talep etmemiş ve etmeyecektir.

www.iyisozler.com sitesinin kullanıcıları, bu beyannamede yer alan tüm koşulları okuduğunu, onayladığını ve burada açıklanmış olan yönergelere uyacağını kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Bu gizlilik politikası, www.iyisozler.com’un kullanımının gerektirdiği hususları açıklamaktadır. www.iyisozler.com, gizlilik ilkesi ve kullanım şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik ilkesinde yapılan değişiklikler, yayınlandığı tarih itibariyle yürürlük kazanır.