Eşe Güzel Sözler

Updated on:

Eşe Güzel Sözler

Sayfa İçeriği:  Eşe Güzel Sözler Kısa, Eşe Güzel Aşk Sözleri, Eşime Güzel Sözler, Eşinizi Etkileyici Sözler, Eşe Güzel Şiirler, Eşe Duygusal Sözler, Eşime Dini Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Eşe Güzel Sözler Facebook Eşe Güzel Sözler İnstagram, Eşe Güzel Sözler Facebook, Eşe Güzel Sözler Whatsapp

Hayat arkadaşımız biricik karımıza eşimize söylenecek en güzel en anlamlı en duygusal sözleri size bu sayfada yazmaya çalıştık. Eşimiz için bu güzel sözleri okuyun bir tanesini mutlaka beğeneceksiniz. Ve bu güzel anlamlı eş mesajları karınıza kısa mesajla ya da sosyal medyadan yollayacaksınız.

EŞE SÖYLENECEK GÜZEL SÖZLER

Manşet: Allah’ım. Aşkımı eş, eşimi aşk eyle!

Adın eksik olmasın yanı başımdan.

Başımın tacı Allah gözüne yaş değdirmesin.

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

Canım eşim sen benim her şeyimsin seni çok seviyorum.

Bizimkisi bir aşk hikayesi değil, bir aşk destanıdır.

Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin.

Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim.

Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk? Özdemir Asaf

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.

Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

Mevsimler değişir, yıllar geçer gider ama ben seni nasıl sevdiysem hep öyle kalacağım bitanem.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.

Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

Sen iste çayımı şekersiz, gecelerimi uykusuz geçireyim. Sen iste ben senin uğrunda güle oynaya ölüme gideyim.

Söyle sevdiğim sen şiir seviyorsan senin için şair olayım sayfalarca seni sevdiğimi yazayım.

Sen bana kilometrelerce uzak olsan da sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür yüreğime can katansın.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Sen benim gözlerime ışık kalbime heyecan oldun sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.

İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Mevlana

Dünyanın iyisozler.com en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir.

Sen benim eksik kalanımsın sen benim en güzel yanımsın sen benim son nefesime kadar seveceğim hayat arkadaşımsın.

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, biraz da salıncağı başkası kapacak korkusu işte. Cemal Süreya

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

Benim en güvenli limanın sensin her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömrü tüketmek ne güzel. Seni seviyorum Aşkım.

Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

Evliliğimizin üstünden… yıl geçti ama hala sanki seni bugün tanımışım gibi aynı heyecanla seviyorum. Değil… Yıl 100 yıl geçse de yine seveceğim.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

Hani gözler var ya sözleri anlatır hani sözler var ya gözleri ağlatır hani anlar var ya değeri geç anlaşılır bir de aşk var ya seni bana anlatır.

Sana güzel sözler yazmak istedim ama kelimeler yetersiz kaldı ne yazdıysam sana olan aşkımı bir türlü anlatamadı. Seni çok çokkkkkk seviyorum Gözbebeğim.

Hiçbir hayale sığdırama dığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

Her gencin en büyük hayalidir hem iyi, hem güzel birisiyle evlenmek. Benim hayalimde ise sadece beni çok seven canım eşim vardı. Seni çok seviyorum canım.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Ben seninle evlendiği günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

Sen yol aldığım gemi demir attığım son liman yapraklarımı titreten son sevdamsın sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

Sanma ki senden uzaktayım, ben senden ne kadar uzağa gidebilirim ki, ben seni düşünmeden ne kadar yaşayabilirim ki. Seni sevmek kadar seni özlemekte çok güzel Canım sevdiğim.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum ben gözlerimi seninle açmak seninle kapatmak istiyorum en güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk iyisozler.com sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür.

Bu Yazı Güzel Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın