Eş İçin Anneler Günü Mesajları

Updated on:

Eş İçin Anneler Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Eşe Anneler Günü Mesajları, Eş İçin Anneler Günü Mesajları, Eşe Güzel Anneler Günü Mesajları, Eşime Anneler Günü Sözleri, Eş İçin Anlamlı Anneler Günü Mesajları, Eş İçin Anneler Günü Mesajları 2020 Eş İçin Anneler Günü Mesajları İnstagram, Eş İçin Anneler Günü Mesajları Facebook, Eş İçin Anneler Günü Mesajları Whatsapp

Hayat arkadaşımız canlarımız eşlerimiz için sizlere anneler günü mesajları hazır ettik. Bu eşe anneler günü mesajları sayfasında yer alan anlamlı sözleri eşinize kısa mesajla yollayın ya da eşiniz için bu güzel anneler günü mesajlarını sosyal medyada instagram gibi bir sitede paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz onu yapın.

EŞ İÇİN GÜZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Manşet: Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Gözümün nuru nice anneler günlerine.

Nefes alma sebebim anneler günün mutlu olsun.

Hayat arkadaşım anneler gününü kutlarım.

Varlığı bana güç verenim anneler gününü kutlarım.

Hayatımın neşesi anneler günün kutlu olsun.

Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. Melek yüzlüm günün kutlu olsun.

Bakışlarına kurban olduğum canım benim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun.

Kalbimin ve çocuğumuzun tek sahibi iyi ki varsın. Nice anneler günlerine.

İkimizi bir kefene saralar, bir kabirde sır olalım sevdiğim. Anneler günün kutlu olsun kraliçem.

Kalbim ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. Anneler günün kutlu olsun canım.

Sen harika, mükemmelsin ve seni bütün kalbimle seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım!

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Anneler günün kutlu olsun.

Annedir cenneti sunan çocuklarına annedir hayata tutunmasını sağlayan. Anneler günün kutlu olsun.

Canım karım iyi ki varsın Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler gününü kutluyorum.

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm. Dünyanın en güzel annesine selamlar.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

Ben seni bu yaşımda yaşamın tam ortasında öylesine değil ölesiye seviyorum. Canım anneler günün kutlu olsun.

Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

Arkadaşlığın ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın anneler günü kutlu olsun!

Sen benim için çok şeysin benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kadınsın. Seni seviyorum! Anneler günün kutlu olsun!

Çocuklarımıza ve bana yaptığınız her şey için teşekkür ederim. Seni yüreğimin tümüyle sevdiğimi bilmeni istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var ama kesinlikle çok şanslı olduğum bir şey sen varsın. Anneler gününü kutlu olsun bi tanem!

Hayatımda dünyadaki en harika kadına sahibim ve istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Karım için mutlu anneler günü!

Sen gidersen sesin gider kokun gider yüzün gider. Ay dolanır pusularda tenim titrer ve gecem biter. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Evi baba kurar ama anne onu yuva yapar. Sıcacık yuvamız sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Canım meleğim. Anneler günün kutlu olsun.

Bu muhteşem yuvayı birlikte kurduk. Bu, bizi aile haline getiren harika bir aşk. Bunun için sana minnettarım! Anneler günün kutlu olsun canım!

Okuduğum iyisozler.com en güzel kitapsın sen canım karıcım. Seni öyle seviyorum ki bunu kelimeler tarif edemez. Dünyanın en güzel eşinin, anneler günü kutlu olsun.

Annelerde kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Sen yolumu kaybettiğimde karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en parlak yıldızının, anneler günü kutlu olsun.

Güvenilir harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım baş tacım ve çocuklarımın annesisin. Hayatım gerçek aşk ve mutlu anlar ile dolu. Anneler günün kutlu olsun aşkım!

Karanlık dünyamın ışığısın sen canım akıl hocam hayat danışmanımsın. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım karıcım, anneler günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Olağanüstü bir kadınsın. Senin hayatımda olman hayatımı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Anneler günün kutlu olsun hayatım!

Yeterince demediğimi biliyorum yeterince yüksek sesle söylemediğimi biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, harika bir kadınla evli olduğumu ve seni her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Anneler günün kutlu olsun aşkım!

Allah’ım bana güzel bir anne, harika bir eş ve inanılmaz bir arkadaş olduğu kanıtlanmış bir melek verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Bir anne düşün, bir evladı var şirin güzel sevimli bir yavru. Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım aşkım. Anneler günün kutlu olsun.

Sensizlik benim için ölüm, sevgili eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem kadının, anneler günü kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz kadınının, anneler günü kutlu olsun.

Anne! Bu güzel, bu çocukça tüm saflığı ile çağırış öylesine soylu duygular, öylesine dayanılmaz sevgiler uyandırır ki aşk bir an için analığın güçlü sesi altında ezilir. O artık bir kadın değil anneydi. Evimizin annesi seni tahmin edemeyeceğinden çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım eşim.

Bu Yazı Özel Günler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın