Babaya Kandil Mesajları

Updated on:

Babaya Kandil Mesajları

Sayfa İçeriği: Babaya Kadir Gecesi Mesajları, Babaya Berat Kandili Mesajları, Babaya Mevlid Kandili Mesajları, Babaya Miraç Kandili Mesajları, Babaya Regaip Kandili Mesajları Babaya Kandil Mesajları İnstagram, Babaya Kandil Mesajları Facebook, Babaya Kandil Mesajları Whatsapp

Size bu sayfada babalar için kandil mesajları ve sözleri hazırladık. Bu en güzel kandil mesajları sayfasında yer alan bu mesajları mübarek gecelerde de babanıza yollayabilir ya da sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Regaip Kandilinde, Miraç Kandilinde, Berat Kandilinde Mevlid Kandilinde bu babaya kandil mesajlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca bu babaya güzel kandil mesajlarını Kadir Gecesinde de babanız için sosyal medyada paylaşabilir ya da kısa mesajla annenize yollayabilirsiniz.

BABAYA EN GÜZEL KANDİL MESAJLARI

Manşet: Baba cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed Kandilin mübarek olsun babacım.

Varlığıyla güç veren canım babamın kandilini kutlarım.

Dua ve ibadetlerinin kabul olması dileğiyle. Kandilin Mübarek Olsun babam.

Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım. Hayırlı kandiller baba.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Şüphesiz, Allah ve Melekleri Peygambere Salat Ediyorlar.’ Ey iman edenler! Sizde ona Salat edin, Selam edin. Hayırlı kandiller olsun babam.

Allah hepimize Efendimiz’in (sas) şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin. Taşlanırken dahi Merhamet etmişti. Kandilin kutlu olsun babam.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarının kabul olması dileğiyle iyi kandiller baba.

Babaya Kandil Mesajları

Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun kâbuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Talihin gözlerin kadar berrak, kaderin bakışın kadar güzel, umudun yarın kadar yakın, yarının aşkın kadar mutlu, aşkın duaların istediğin gibi makbul olsun. Hayırlı kandiller baba.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Kandilin Mübarek Olsun baba…

Bakiler iyisozler.com sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Babaya Kandil Mesajları

Bu Yazı Dini Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın