Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

Sayfa İçeriği: Arkadaşa İyi Geceler Mesajları Kısa, Arkadaşa İyi Geceler Mesajları Komik, Bayan Arkadaşa İyi Geceler Mesajları, Arkadaşa İyi Geceler Mesajları Uzun, Dosta İyi Geceler Mesajları İnstagram, Facebook, Whatsapp

Bu güzel sayfada sizler için arkadaşa en güzel iyi geceler mesajlarını hazırladık. Sayfadaki arkadaşa anlamlı iyi geceler mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ARKADAŞA EN GÜZEL İYİ GECELER MESAJLARI

Manşet: Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun, iyi geceler arkadaşım.

İyi geceler kanka, sakın bana kanma.

Gecen hayırlı olsun canım arkadaşım. Hayırlı geceler.

Seni seviyorum değerli dost. Gecen hayrola.

Uzun bir mesaj yazma telaşında değilim. İyi geceler kanka.

Sabah görüşmek dileğiyle, iyi geceler dostum.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.

Allah’ım en güzel yarınları senin için versin. İyi geceler arkadaşım.

Senin gibi bir dostum var. Daha ne isterim ki. Gecen hayır olsun canım dostum.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun, iyi geceler arkadaşım.

Dostun selamı gelirde insan mutlu olmaz mı? Sana da iyi geceler değerli arkadaşım.

Yine oldu gece. Yeni umutlara gebe her gece. Huzurla kal arkadaşım. İyi geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör arkadaşım tatlı uykular. İyi geceler arkadaşım.

Gecen güzel, aydınlık ve keyfin sürekli olsun. İyi geceler, güzel düşler arkadaşım.

Gönüldesin, dilde güzel sözdesin. Daima bizimlesin. Allah rahatlık versin iyi geceler kardeşim.

Hayatında huzur ve güzellikler daim olsun. Seni seviyorum arkadaşım. İyi geceler.

Ben seni tanıdığıma hiç bir zaman pişman olmadım. İyi ki varsın. İyi geceler canım arkadaşım.

Arkadaşa iyi geceler mesajı göndermeden uyku tutar mı sandın? İyi geceler kanka.

Aklımdasın bu saatte. Yarın görüşmek üzere. Her zaman gönüldesin bilesin. İyi geceler arkadaşım.

Tatlı rüyalar canım arkadaşım. Gözlerini açtığında, güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Hüzzam rüzgarları esmeye başlarken ansızın gelirsin aklıma. İyi geceler kardeşim. Allah rahatlık ve huzur versin.

Gönüldesin kardeş daha ne istersin. Sabahın seherinde gülümseyerek uyanman temennisi ile tatlı rüyalar.

Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım arkadaşım iyi geceler.

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun. İyi geceler.

Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.

Şu anda yaşadığın yer huzurlara doluysa eğer, orada sen bulunduğun içindir. Hayırlı geceler arkadaşım.

İyi ki benim hayatımdasın. İyi ki seni tanımışım. Benimle olduğun, arkadaşım olduğun için teşekkürler. İyi geceler arkadaşların en iyisi.

Evinin içi huzur dolsun. Mutluluklar her gece tüm meyvelerini sana sunsun. Gecen hayırlı, yolun ışıklı olsun. İyi geceler arkadaşım.

Canım arkadaşım bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.

Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun canım arkadaşım.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler arkadaşım.

Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler arkadaşım.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Yıldızlar şahidim olsun ki bu dünyada yanımda en iyi arkadaşım olarak hep sen olacaksın. İyi geceler canım arkadaşım.

Bitmez diye düşündüğünüz bir gün daha tükendi işte. Ve şimdi yeniden gece oldu. Gecen hayırlı yolun aydınlık olsun. İyi geceler arkadaşım.

Bir şey gelse başıma, inan ki hiç duraksamadan hemen arayacağım insanlar arasındasın. İyi ki varsın, iyi ki benim arkadaşımsın. Gecen hayırlı olsun arkadaşım.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun gecelerine, bin bir hayalin gerçeklerle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler arkadaşım.

Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım. İyi geceler arkadaşım.

Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel arkadaşım.

Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler arkadaşım.

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım arkadaşım.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın, onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın, öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik arkadaşım.

Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu iyisozler.com bir dilektir. Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. İçinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. İyi geceler arkadaşım.

Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim arkadaşımsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.

Bu Yazı Güzel Mesajlar Kategorisi İçin Üretilmiştir

Yorum yapın