Anneye Kandil Mesajları

Updated on:

Anneye Kandil Mesajları

Sayfa İçeriği: Anneye Kadir Gecesi Mesajları, Anneye Berat Kandili Mesajları, Anneye Mevlid Kandili Mesajları, Anneye Miraç Kandili Mesajları, Anneye Regaip Kandili Mesajları Anneye Kandil Mesajları İnstagram, Anneye Kandil Mesajları Facebook, Anneye Kandil Mesajları Whatsapp

Size bu sayfada anneler için kandil mesajları hazırladık. Bu en güzel kandil mesajları sayfasında yer alan bu mesajları mübarek gecelerde de annenize yollayabilir ya da sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Regaip Kandilinde, Miraç Kandilinde, Berat Kandilinde Mevlid Kandilinde bu anneye kandil mesajlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca bu anneye güzel kandil mesajlarını Kadir Gecesinde de anneniz için sosyal medyada paylaşabilir ya da kısa mesajla annenize yollayabilirsiniz.

ANNEYE EN GÜZEL KANDİL MESAJLARI

Manşet: Güzel yüzlü canım annem. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Kandilin kutlu olsun.

Canımın içi güzel annem kandilini kutlarım ellerinden öperim.

Ana gibi yar olmaz. Benim en büyük aşkım melek annem. Kandilin mübarek olsun.

Günlerine mutluluk, kaderine bereket, gönlüne saadet dolsun canım annem, kandilin kutlu olsun.

İslam‘ın nurlu yüzü kalbine dolsun canım annem, makamın cennet olsun, Hz. Muhammed komşun olsun. Kandilin mübarek olsun.

Benim ağzı dili dualı annem, senin her duan hayırlısıyla kabul ve makbul olsun. Kandilin mübarek olsun.

Cennet kokulu annem, Rabbim bu kandil gününde seni cennetlikler arasına alsın, nur yüzlü meleğim kandilin mübarek olsun.

Benim güzel yürekli annem, Allah’ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerine olsun, kandilin mübarek olsun.

Anneye Kandil Mesajları

Başımın tacı güzel annem, bu mübarek kandil gününde duaların kabul, amellerin makbul, hizmetin daim olsun. Kandilin mübarek olsun.

Hayatımın en değerlisi annem, gönül güneşin hiç solmasın, yüzün hep aydın, makamın Firdevs olsun. Kandilin mübarek olsun.

Her düştüğümde elimden tutan annem, Allah seni başımızdan eksik etmesin, bu mübarek gecede dualarında bizi unutma. Kandilin mübarek olsun.

Bir ömür sırtında bizi taşıyıp bir gün bile ah etmeyen canım annem, Allah bu kandil gününde senin bütün dualarını kabul etsin.

Gül sevginin işaretidir. O gül ki Hz. Muhammed’i temsil eder. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller geçir canım annem.

Hasta olunca geceler boyu başımda bekleyen annem, Allah senin bütün niyetlerini hayırlısıyla kabul etsin. Kandilin mübarek olsun.

Anne, cennetin kapısıdır. Bu mübarek kandil gecesinde beni de o cennetin kapısında annemin duasıyla getir Allah’ım. Firdevs cennetlerinde köşklere kurul annecim.

Yoktan var eden varlığından haberdar eden yaratıp imtihan eden Allah’a şükürler olsun ki senin gibi bir annem var. Kandilin mübarek olsun.

Beni dünyanın en şanslı çocuğu yapan annem, güneşi yüreğinde, gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olman dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

blank

Başımdaki gölgem annem Allah bu kandil gününün hürmetine sana sağlık ve esenlik versin. Rabbim merhametiyle senin gönlüne ferahlık nasip etsin. Kandilin mübarek olsun.

Sözü güzel niyeti güzel annem Arş-ı Ala’nın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin yeryüzüne yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kandilin mübarek olsun.

Rabbimden çiçek istedik kırları bize armağan etti ağaç istedik ormanları bahşetti su istedik denizleri verdi. Bir de annelerin en güzelini nasip etti. Mübarek kandilin kutlu olsun.

Dualarıyla her zaman yanımda olan melek annem, En güzel isimler (Esmaül Hüsna) Allah’ındır. O Halde O’na o güzel isimlerle dua edin. O’nun isimleri hakkında eğri yola gidenleri bırakın. Onlar yapmakta olduklarının cezasına çarptırılacaklardır. (Araf 180) Kandilin Mübarek Olsun!

Yükü dünyadan iyisozler.com ağır olan annem yağmur yüklü bulutlar gibi gelen eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin bereketiyle bereketlen. Nice kandiller görelim beraber.

Herkesi ve her şeyi iyilik gözüyle gören annem, borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandilin mübarek, duaların kabul olsun.

Bir ömür kahır çekip hiçbir sıkıntısını kimseye belli etmeyen fedakâr annem yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet esintileri ile yeşerten bu kutlu günde dualarının kabul olması dileğiyle. Kandilin mübarek olsun.

Bu Yazı Dini Sözler İçin Üretilmiştir

Yorum yapın