Anneye Kadınlar Günü Mesajları

iyi sözler

Updated on:

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Anneye Kadınlar Günü Mesajları Kısa, Anneye Kadınlar Günü Mesajları 2020, Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları, Anneye 8 Mart Kadınlar Günü Mesajları, Hamile Anneye Kadınlar Günü Mesajları

En güzel sözlerin en güzel mesajların sitesinde bu güzel sayfada sizler için anneye en güzel 8 Mart kadınlar günü mesajlarını hazırladık. Sayfadaki anneye emekçi kadınlar günü mesajlarını kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne yapmak istersen onu yap.

En İyi Söz: Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun!

Bütün annelerin Kadınlar günü Kutlu olsun.

Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Hayatımda beni çeken tek kadın olan annemin kadınlar günü kutlu olsun. İyi ki varsın anne.

8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun atalarımız ne doğru demiş anne gibi yar olmaz.

Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun!

Kadın olmak zor zanaat! Tüm kadınların ve annelerin Kadınlar Günü kutlu ve mutlu olsun!

Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelerimizin kadınlar günü kutlu olsun.

Tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun. En başta senin olmak üzere Zübeyde anne!

Her kadın bir manifestodur, bir isyan, bir özlem, bir şiir ve bir Anne’dir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Sahip olunabilecek en değerli mücevherdir benim annem Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum anne. Kadınlar günün kutlu olsun.

Her kadınlar günü bana önce annemi çağrıştırır. Her kadın annedir, anne emektir, emek sevgidir. Günümüz kutlu olsun.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm annelerin 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Elleri öpülesi kadınlar vardır, biz onlara “Anne” deriz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler günü kutlu olsun.

Kadın anne kadın aşk kadın hayat hayattan kadını alırsanız geriye ne kalır ki. Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Üzüldüm, sen ağladın. Her derdime deva oldun.Cennet kokulu annem sen hep benimle kal. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Bir dünya kadınlar günü temennisi; “Anne ne olur, eksilme hiç başımızdan.” 8 Mart Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya annelerine sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Dünyanın en büyük mucizesini gerçekleştirip anne olabilen yüce varlık. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır sözünden yola çıkarak tüm annelerin ve anne adaylarının 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Analarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

Dünyamızı güzelleştiren, hayatımıza değer katan başta şehit anne ve eşlerinin ve de tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Anneler olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan annelerin dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Anne olabilecek bir bedene kıyan ellerden, kadınları sadece seks objesi gibi görenlerden hesap sorulsun. 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Hayatın her alanında olduğu gibi toprağa da anne şefkatiyle dokunup hayat veren kadınlarımızın Dünya Çiftçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Mücevher gibidir, bir annenin gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

Dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun. Onlar kutsaldır hepsi anne ya da adayıdır sevdamız delikanlılığımız yaşantımız her şeydirler.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli annelerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Hakaret ve şiddet yerine, sevgi ve şefkati hak eden, modern, özgür, anne olabilmenin kutsallığıyla doğmuşların kadınlar günü kutlu olsun.

Canım güzel annem dokundun her yer parlıyor sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı en güzel insan seni seviyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Bir annenin ne dediğine değil, ne demek istediğine kulak ver. Çünkü onlar, kimse kırılmasın diye bazı şeyleri söylemezler. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Anneler İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Anne, melek gibidir. Bedeni olmasa da ruhu yeter. Tüm elleri öpülesi annelerimiz başta olmak üzere, tüm emekçi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Annelere ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Kadınlar zayıftır ama anneler iyisozler.com çok güçlü kuvvetlidir! Varlıkları hayatımızı güzelleştirmekle geçiren, ayakları altında cennetle olan. Başta annem olmak üzere bütün anne ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun!

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Yorum yapın