30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

iyi sözler

Updated on:

30 ağustos zafer bayramı sözleri

Sayfa İçeriği: 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Kısa, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri İnstagram, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Atatürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri 2021 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri İnstagram, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Facebook, 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri Whatsapp

Zafer Bayramımızın 99. Yılını yine coşku ile kutlayacağız. Biz de sizler için bu sayfada en güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı sözlerini hazır ettik. Sayfadaki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama sözleri instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

Tarih boyunca destanlar yazan milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Atatürk

Bazı zaferler sonsuza dek kutlanır. Zafer Bayramı kutlu olsun.

Zafer bayramımızın 99. Yılı Türk milletine hayırlı olsun.

Büyük zaferler yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir.

98 yıldır gurur kaynağımız olan Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu, Türk’ün asker ve bilgi orduları muzaffer olsun.

Sen ki çelik mavisi gözlerinle unutulmayacak bir paşasın. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

Türkiye orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa kemal’in utkusu dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır. Mamatha Ghandi

Tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren Kurtuluş Savaşı Türk milletinin ordusu ile birlikte yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanıdır.

Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza olanak sağlayan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun mekanları cennet ruhları şâd olsun.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ziyaretinde Kurtuluş Savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu Büyük Zafer’in ardında milletimizin istiklal hürriyet aşkı kahraman ordumuzun cesaret fedakarlığı vardır.

Türk Milleti yaşamış bağımsızlığı ettik bağımsız var olmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır yaşayamaz yaşamayacaktır.

Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos zaferinin yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz; birlik beraberliğinden hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta Tüm dünyaya haykırmıştır.

Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz. Büyük Taarruz Zaferi’nin yıldönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere gelmesinde en Büyük paya sahip olan Ulu Önder Atatürk’ü tüm şehitlerimizi minnetle saygıyla anıyoruz.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

Herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu. Başta M. Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü kutluyoruz. Büyük Taarruz Zaferi’nin 99. yıldönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Ulu Önder Atatürk’ü tüm şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz.

Zaferlerinin vasıtası yalnız kılıçtan ibaret kalan bir millet bir gün girdiği yerden kovulur rezil edilir Sefil ziyaretinde perişan Olur. Öyle milletlerin sefaleti perişanlığı o kadar büyük ziyaretinde acı olur ki esir ziyaretinde mahkûm Kendi memleketinde safra kalabilir.

Ulusumuzun birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği Milli Mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz Zaferinin 99. yılını kutluyor başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz; birlik ve beraberliğinden hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır.

30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet minnet ve şükranla anıyorum.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin 99. yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk yüce ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutlar vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

30 Ağustos 1922 zaferi tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların hatta tüm insanlığın özgürlüğe kurtuluşa başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.

Ne biz ne de her kıtada yaşamakta olan tutsak ve mazlum ulusları bundan sonra tutamayacaksınız. Mustafa Kemal ve Türkler ki kendileri için hazırlanan tabutu yayılmacıların başına geçirmişlerdir. Şimdi Dünyada başlarına tabutlar geçirilecek başkaları da benzer sonuçlara hazırlanmalıdırlar. M. Ali Cinnah

Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an her saniye canlı kalacak yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir

30 Ağustos 1922’de kazanılan Büyük Zafer şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ve Kurtuluş Savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu Büyük Zafer’in ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı; kahraman ordumuzun cesaret ve fedakârlığı vardır.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz eğitimle bilgi ile insanlıkta üstünlüğün yurt sevgisinin düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk O’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz. Mustafa Kemal Atatürk

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde Türk Milleti ve ordusuyla gerçekleştirilen Büyük Taarruz aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin atıldığı zaferdir. iyisozler.com Bugün bağımsız bir devlet çatısı altında yaşayanlar olarak hepimiz bu zafere ve bu zaferi bize armağan edenlere çok şey borçluyuz. Bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zafer’ini bize armağan eden Ulu Önder Atatürk’e silah arkadaşlarına Kahraman Ordumuza şükranlarımızı sunuyor.

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz eğitimle bilgi ile insanlıkta üstünlüğün yurt sevgisinin düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.

Yorum yapın