1 Yaş Doğum Günü Mesajları

Updated on:

1 Yaş Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Kısa, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Uzun, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Anneden Oğluna, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Kızıma, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Uzun, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Babadan, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Facebook 1 Yaş Doğum Günü Mesajları İnstagram, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Facebook, 1 Yaş Doğum Günü Mesajları Whatsapp

Bu güzel sayfada sizler için en güzel 1 yaş doğum günü mesajlarını hazırladık. Sayfadaki anlamlı 1 yaş doğum günü mesajlarını facebook, twiter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Manşet: Yeter artık emeklemeye, hazır ol artık yürümeye. 1. yaş doğum günün kutlu olsun.

Emekleye elveda, 1 yaşına merhaba.

1 yaşa selam, yaramazlığa devam. 1 yaşın kutlu olsun.

Evimizin ilkbahar güneşi bir yaşın kutlu olsun.

Yeter artık emeklemeye, hazır ol artık yürümeye. 1 Yaşın kutlu olsun.

Yeğenime selam yeni yaşına merhaba. 1 yaş günün kutlu olsun.

Birinci yaşın kutlu olsun. Yaşamın huzurlu ve mutlu başlasın ve öyle devam etsin.

Sağlıklı, mutlu, neşeli ömürlerin olsun. Yeğenim 1 yaş günün kutlu olsun.

Tatlışım doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Her yaşın bir önceki yaşından daha güzel olsun.

Birinci yaşa selam, yaramazlığa kaldığın yerden devam. 1 Yaş doğum günün kutlu olsun.

Süpürgeli cadı dünyaya gelişinin 1. Yılı kutlu olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en şeker, en tatlı çocuğu doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah.

Dünyanın en tatlısı, dünyanın en şekeri doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yaşların olsun inşallah.

Bu benim ilk doğum günüm bak; ilk doğum günüme gelmezsen küserim, sana gülmeyi keserim.

Tıpkı babası, annesinin kopyası, işte bir yaşına girdi evin delikanlısı. Doğum günün kutlu olsun Paşam.

Gündüz güneşim, geceleyin pırıl pırıl parlayan ayım yıldızım, 1 yaşın kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Benim nazlı kelebeğim ilk yaşın kutlu olsun. Yüce Mevla’m her yaşında yepyeni mutluluklar ile tanıştırsın seni.

Paytak ördeğim 1 yaşın kutlu olsun. Dileğim mutlu ve huzurlu bir ömrün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen evimize neşe oldun,  yuvamıza mutluluk doldurdun, aramıza iyi ki geldin canım bebeğim. 1. Yaş günün kutlu olsun.

Benim ne kadar daha çok gülümsediğimi görmek isterseniz sizi doğum günüme beklerim bu sadece fragman.

Önemli olan bir yaşına girmekti, arık bundan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir. İyi ki doğdun bebişim. Mutlu yıllar.

Ben daha pasta kesmeyi ve mumlara üflemeyi bilmiyorum. İlk yaşıma girerken sizde yanımda olur musunuz?

Minik yumurcağım, tatlı tatlı gülen kelebeğim bir yaşın kutlu olsun. Nice mutlu yeni yaşların olsun. 1 Yaş doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım seni annene ve babana bağışlasın. Bahtını ve yolunu açık etsin. Canımın içinin doğum günü kutlu olsun.

Doğduğun gün ciyak ciyak ağlıyordun, şimdi tatlı tatlı gülümsüyorsun. İnşallah ömrün boyunca böyle hep gülersin. 1 yaşın kutlu olsun bebeğim.

Önce kardın, eridin çağlayan oldun; goncaydın, açtın gül oldun; gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Artık bir yaşına girdin ki doğdun.

Teyzesinin bitanesinin birinci yaşı kutlu olsun. Allah’ım sağlıklı ve mutlu uzun ömürler versin. İyi ki doğdun miniğim doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında maman bol olsun, annen baban sana bol bol oyuncak alsın, her istediğin hemen önüne gelsin. Tatlım 1 yaşın kutlu olsun.

Allah’ım sana her zaman böyle güzel gülmeyi nasip etsin. Gülüşün yüzünden, mutluluk kalbinden eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun Bebişim.

Bebeğim daha dün minicikti büyüdü ve bugün 1 yaşına giriyor. Bebeğimin ilk yaşında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sen doğduğun zaman biz mutluluk gözyaşları dökmüştük. İnşallah senden hep mutluluktan ağlarsın. 1 yaşın hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun Kelebeğim.

Bak ben senin ilk doğum gününde doğum gününü unutmadım. Sende benim doğum günlerimi unutmayacaksın. Nice mutlu yıllara tombişim.

En büyük dilediğimiz; bu hayattan her ne bekliyorsan daima sana vermesi olacak. Sağlık, mutluluk, uzun ve güzel bir ömrün olması dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun bebeğim.

Ömrün huzurlu ve mutlu olsun, yılların birbirini aratmasın, en kötü günün en çok mutlu olduğun günlerin gibi olsun. Bebişim doğum günün kutlu olsun.

Sen var ya sen birinci yaşında gülersin, peltek peltek yürürsün, ikinci yaşında yaramazlığa başlarsın. Olsun sen yaramazda çok tatlı olursun. Doğum günün kutlu olsun yaramazım.

Yüce Mevla’m sana ailenle birlikte huzur içinde, mutluluk içinde bir hayat nasip etsin. Ömrün boyunca yüzün hep gülsün, hayatın başarılarla dolsun. Birinci yaşın kutlu olsun.

Artık hayat sana bundan sonra başlıyor; oda oda dolaşacaksın, eşyaları kırıp dökeceksin, köşelere, kanepelerin arkasına saklanacaksın, ne kadar yaramazlık varsa yapacaksın. 1 yaş günün kutlu olsun Bebeğim.

Anneme söyledim benim 1 yaş doğum günüme mesaj gönderen ve gelenleri bir yere not edecek. Bende büyüdüğüm zaman telefonumdan onlara doğum günü mesajları göndereceğim.

Pamuk prenses kadar masum, iyisozler.com Külkedisi kadar güzel, Sindrella kadar narin bebeğimizsin sen bizim. Sana masallardaki kadar güzel bir hayat, ummadığın kadar harika bir ömür diliyoruz. İlk yaşın kutlu olsun bebeğim.

Ben bu dünyada başka hiçbir şey istemem senden başka, Rabbim bana senin gibi bir bebeği verdiği için binlerce kez şükürler olsun. Sen bizi böyle mutlu ettin, Yüce Mevla’mda seni ömür boyu mutlu eylesin.

Eğer bana mutluluğun resmini yap deselerdi senin resmini yapardım, eğer bana mutluluk nedir diye sorsalardı senin ismini söylerdim, eğer bana en çok sevdiğin şarkı hangisi deselerdi bebeğim derdim. Seni çok seviyorum kuzum. Bebeğim. doğum günün kutlu olsun.

Bu Yazı Doğum Günü Mesajları İçin Üretilmiştir

Yorum yapın